Ako správne dať svoje topánky na jar a leto

Below je príspevok “Ako správne dať svoje topánky na jar a leto”, ktorý sa pôvodne objavil na SheFinds.com. 

Po zime, ktorú sme mali, bolo by naozaj príjemné odložiť tie ťažké topánky. Predtým, ako si ich len skryjete, urobte pár ďalších krokov, aby ste ich odviedli správne. Týmto spôsobom sú dobrí a pripravení odvážiť počasie v budúcom roku. Je to naozaj nie je ťažké, tu je to, čo robíte:

Dajte tieto topánky pekné. Sú určite pokryté soľnými škvrnami, šupinami a mrskami, že? Soľové škvrny je možné odstrániť zubnou kefkou so štetinami a roztokom vody a octu. Akonáhle ste riešili všetky soľné škvrny, použite čistiaci prostriedok na kožu na čistenie zvyšných škvŕn.

SÚVISIACE: Ako uložiť svetre

Deep Condition– konkrétne vaše kožené topánky – vykonajte ihneď po ich vyčistení. Make It Do odporúča Dr. Martens Balsam a môžem osobne potvrdiť výhody použitia tohto špecifického lesku – používam ho stále na svojich dokumentoch.

Nechajte ich opraviť. Namiesto toho, aby ste čakali až do budúceho decembra, aby ste napravili akékoľvek škody, ktoré vaše boxy udržiavajú, postarajte sa o to teraz. Nečakajte na prvý veľký sneh, aby ste si uvedomili, že ani nemôžete nosiť svoje topánky, kým ich neprijmete do obuvi.

SÚVISIACE: Ako umývať kožu

Vezmite ich. Pred tým, ako odložíte svoje topánky, naplňte ich buď topánkami alebo novinami, aby sa udržal ich tvar. Make It Do tiež navrhuje pridanie zvitkov do časopisov, ktoré pomôžu udržať vzpriamené hriadele.

navoňať. Môžete si zakúpiť dezodorantový sprej na topánky alebo naplniť vrecko s jedlom.

Položte ich na odpočinok. Uloženie topánok vzpriamene je ideálne, ale ak plánujete ich uložiť do koša, uistite sa, že najprv položíte najťažšie. Položte handričku alebo starý papier medzi každý pár alebo ich vložte do prachového vrecka.

PREČÍTAJTE VIAC: Pre ďalšie príbehy, ako je táto, navštívte stránku SheFinds.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

51 + = 53

map