Ako štýl vyrastať z Pixie ako Anne Hathaway

Rezanie vlasov do pixie môže byť uvoľnené. Nielen, že ste vrhnúť rozdelené konce, ale tiež minimalizujete svoj čas stylingu až na obyčajný reklamný prestávku. A potom vás zasiahne – chýba, že by ste mohli vytiahnuť vlasy do copu. A tak začína mesiace a mesiace nepríjemných fáz, keď čakáte na to, aby vaše vlasy vyrastali do bobov.

SÚVISIACE VIDEO: Anne Hathawayová na jej komplikovanom vzťahu s vlasmi

“Neexistuje žiadny iný spôsob, ako to povedať – vyrastať vaše vlasy nejaké suky,” hovorí naša krycia dievčina septembra Anne Hathaway, ktorá najprv vysekala zámky pre svoju Oscar-vyhrávať úlohu v Bedári. “Myslím, že som teraz na druhej strane,” hovorí. A my by sme súhlasili s tým, že sme sa pozreli na jej súčasnú chvostovú dĺžku, v štýle vlasov pre Orlando Pitu pre náš problém, ktorý je k dispozícii na novinových stánkoch a digitálne na stiahnutie.

anne Hathaway - Embed 1
Michelangelo Di Battista

“Chcela som Anne, aby vyzerala ohromujúco, bez toho, aby som preháňala,” hovorí Pita, ktorá vytvorila 10 rôznych vlasov na hviezdu, jednu pre každú výstroj, ktorú nosila vo funkcii. “Bolo to všetko o udržiavaní pohybu jej rezu,” hovorí. Najlepšia časť? Pita spoliehala len na dva produkty, aby získala bez námahy textúru a plnosť.

anne Hathaway - Embed 2
Michelangelo Di Battista

Po prvé, vysušil jej pramene svojou vlastnou Orlando Pita Lift + plnou zvlhčujúcou vlasovou mlhou ($ 32, beautysmostwanted.com), aby mu dal nejaké telo. Potom sa vrátil späť s pastou na vlasy Gatsby ($ 10, amazon.com), aby vrstvy poskytla oddelený, prstovo šitý vzhľad. Výsledok bol dostatočne všestranný na to, aby sa dostal dole a dole medzi medzerami bez toho, aby stratil akýkoľvek z nich. Pridá Hathaway: “Je to génius!”

SÚVISIACE: Prečítajte si kandidátsku konverzáciu Anny Hathawayovej v septembri V štýle

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

15 − 13 =

map