Ako vlny červených kobercov od AMA v Gigi Hadidovej zostali prázdne

Pravdepodobne bol dážď na červenom koberci amerického hudobného ocenenia v roku 2016, ale nebol žiadny spôsob, ako by sa dostala cesta prechod Gigiho Hadida. Ako predohranie hlavnej udalosti sa spolužava noci vydala na červený koberec s kaskádovitými, kaskádovými vlnami, ktoré napriek elementom zázračne zostali bez pršať.

Takže aké sú tajomstvá supermodelových hladkých kudrliniek? Po prvé, aby sa dostal veľa objemu, kaderník celebrít Bryce Scarlett použil ghd Air Fén na vlasy ($ 199; sephora.com) a ghd Natural Bristle Radical Brush veľkosti 4 ($ 45; ghdhair.com) a vysušil vlasy modelu hore a ďaleko od tváre , Keď bola úplne suchá, Scarlett prepracovala Hadidove vlasy na kudrlinky tým, že rozstrekovala rozstrekovaný sprej a naspäť.

SÚVISIACE: Gigi Hadid je Sheer Lace AMAs šaty je ešte lepší od Behind

Pro použil ghd Soft Curl Iron ($ 199; sephora.com), aby vytvoril Hadidove, skákacie kučery. Ak chcete zmäknúť pohľad na celkovú uvoľnenú atmosféru, akonáhle boli modely modelu úplne zvlnené, Scarlett si prečistila vlasy a dráždila vrchol na ešte väčší objem. Ako posledný dotyk sa obrátil na ghd Platinum Styler ($ 249; sephora.com), aby upokojil všetky lietadlá a nastavil štýl s dobrým kabátom vlasového spreja predtým, ako Hadid zasiahol červený koberec.

VIDEO: Získať to telo: Ako sa dostať zbrane ako Gigi Hadid

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 3 =

map