Ako získať najlepšie bruchy pre tvar tváre

Nič vás nedokáže vyhnúť z vlasovej rutiny, akoby ste dostali rany. Ale predtým, ako urobíte strih, zvážte, či by ste mali stáť jeden večer s faux fringe, ako to nedávno urobil Gigi Hadid na ocenenie. “Ak sa bojíte spáchať, nárazové zárezy vám môžu dovoliť experimentovať s novým vzhľadom bez obávaného faktora rozširovania,” hovorí N.Y.C. kaderníctvo Matt Fugate, ktorý spolupracuje s kolegom modelom Karlieom Klossom. Tiež navrhuje, aby ste mali strihané vlasy štylizátorom, takže je prispôsobený tvaru tváre, čo je kľúčovým faktorom v akom type bangs by ste mali športovať.

Ak máte okrúhlu tvár (premýšľajte: Christina Ricci), budete chcieť tresky, ktoré sa rozprestierajú iba po stranách vašich očí. “Prechádzanie celým čelo zväčší vzhľad tváre,” hovorí Fugate. Ak máte tvár v tvare srdca ako Reese Witherspoon, bočný tlk pomáha vyvážiť uhlovú chôdzu bradavky, vysvetľuje. Ak máte štvorcovú tvár, ako je Olivia Wilde, zvážte dlhú chrumkavú fringe, ktorá klesá smerom k lícnym kostiam. “Vytvára trochu mäkkosti, pretože čelo čeľuste je už tak výrazné.”

SÚVISIACE: S Bangs: Komplexný sprievodca

Dlhšie tváre, ako je Alexa Chung, môžu hrať s krátkym bangom Brigitte Bardot, ktorý “čerpá oko hore,” hovorí Fugate. A ak máte oválnu tvár, máte šťastie! Vaša symetrická štruktúra vám umožňuje hrať s rôznymi rôznymi náramkami – prečo nie od Taylora Swifta ťahať a ísť na ťažké chlpatý okraj, ktorý vyzerá moderne?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 45 = 48

map