Ako zostávajú tie tónované modely Victoria’s Secret? Táto lopatka inšpirovaná cvičenie

Niekedy sa zaujímate, čo je potrebné na to, aby ste získali jadro, ktoré je tónované ako model Victoria’s Secret? Jóga s twist, to sa ukáže. Bez ohľadu na to, či budete vykračoval dole mólo v dohľadnej dobe, skúste si vezmete jogy zo štúdia a na Indo jogy rady pre tréning bilančnú báze, ktorý simuluje skúsenosť bytia na vrchole stand-up pádlo rady. Alessandra Ambrosio je fanúšik a doska bola dokonca uvedená v jarnom katalógu Victoria’s Secret. Tu sú kľúčové kroky k tomu, aby sme získali dôveru, výsledky sú dôkazom Instagram.

Core Wake-Up
S nohami ramien od seba, kolená sa ohýbajú a boky mierne dopredu, rovnováhu na rade Indo Yoga bez toho, aby sa valili na obidve strany. Držte dosku v strede na kolíkoch po dobu jedného až troch minút alebo kým vaše nohy začnú horieť. Vystúpte a zopakujte tri až päťkrát.

SÚVISIACE: Nakupujte oblečenie na cvičenie, ktoré inšpirovalo Hladné hry kostýmy

Indo Push-Ups
Položte obe ruky pod ramená na Indo Yoga Board a vráťte sa späť do dosky. S rukami rovno, center Indo Yoga rady a držte rovnováhu. (Tip: Vyhnite sa drží po stranách hracej plochy, takže nemusíte priškripnutiu prstov, keď sa hojdať na jednu alebo druhú stranu.) Pokrčte kolená a znížiť hrudníka, kým nie je v súlade s lakťom. Použitím tricepsu a niektorých z vašich svalov, zatlačte horné telo späť do východiskovej polohy a stlačte hrudník. Vytiahnite von, keď zatlačíte na začiatok dosky.

Zdvíhacie plošiny na spodnú čeľusť
Začnite na rukách a kolenách. Vydychujte, keď zastrčite prsty a zdvihnite kolená z podlahy. Dosiahnite panvu hore k stropu a nakreslite svoje sedacie kosti smerom k stene za sebou. Opatrne začnite narovnávať nohy, ale nezaklokujte kolená. Prineste svoje telo do tvaru “V.” Krok obe nohy dohromady. Potom, s rukami a nohami rovno, vdychujte a zdvihnite pravú nohu rovno dozadu a hore, vysoko vo vzduchu. Ohnite pravú nohu a vráťte sa späť cez pätu. Zatiahnite pravú nohu späť a hore za sebou, držte prsty smerom k podlahe a bokom v rade. Zdvihnite nohu tak vysoko, ako môžete bez toho, aby ste nechali žalúdok a rebrá vyskočiť dopredu. Pri výdychu znížte prsty na podlahu. Opakujte 5 krát a potom prepnite na druhú stranu.

Stojace jogy Lunge (Warrior 1)
Začnite so psom smerom dole. Vdýchnite a roztiahnite pravú nohu vysoko. Keď vydychujete, posuňte svoju pravú nohu dopredu do polohy nízkeho výpadu. Otočte ľavú pätu tak, aby ľavé prsty smerovali mierne dopredu a vdychujte ruky a hrudník. Pritiahnite ruky k stropu, keď sa vaše ružové prsty otočia k sebe. To umožní ramenám uvoľniť chrbát. Udržujte hlboký, 90 stupňový výpad pravou nohou. Vaše spodné svalové svaly sa tu zaoberajú, čo vám umožní nájsť dĺžku v dolnej časti chrbtice. Práca na rozložení bokov smerom k prednej časti miestnosti, zatiaľ čo uzemnenie nožovej hrany ľavej nohy do rohože.

SÚVISIACE: Prečo chodiť po 45 minútach môže vykrútiť vaše telo do premýšľania, že je mladšie

Tanečnica Pose
Stojte v centre Indo Yoga rady, posuňte svoju váhu na jednu nohu a nájdite rovnováhu, keď začnete kresliť opačné koleno na hrudi. Nájdite svoje centrum a rovnováhu na jednej nohe, obe ruky držte hrudník zdvihnutej nohy. Vdýchnite a posuňte rovnakú ruku ako noha zdvihnutá na vonkajšej strane ľavého členku. Začnite priniesť členku za sebou, pohybujete sa pomaly. Presuňte kolená tak, aby boli v súlade s bedrovými kĺbmi. Držte sa a dýchajte. Inhalať a rozšíriť rameno opačného postranného tela priamo z ramena smerom k oblohe. Držte tu niekoľko nádychov. Keď držíte pózu, dýchajte do stredu pri inhalácii a relaxujte na výdych a vytvorte rovný a opačný úsek dopredu cez ruku a späť cez nohu. Pomaly otočte kroky a prepnite nohy.

Pohyb smerom nahor
Začnite tým, že sedí na Indo jogy rady s nohami rozšírených pred sebou a ruky vysadené za vami s dlaňami otáčať, aby sa vaše prsty ukazujú v rovnakom smere, ktorým čelia (smerom prsty na nohách). Držte ruky v oddelenom priestore. Externe otočte svoje ramená a pomaly začnite tlačiť do rúk. Pri vdýchnutí pevne zatlačte na ruky a nohy a zdvihnite boky smerom k stropu. Udržujte si hrudník a chrbát v jednej priamke. Pracujte na stláčaní chodidiel nohami do podlahy a udržujte nohy rovno a pevne. Držte ho až 30 sekúnd. Ak chcete uvoľniť, pomaly znížte boky na dosku Indo.

Most Pose
Začnite ležať na chrbte, ohýbajte obe kolená a položte nohy rovno na podlahu, šípku od seba. Umiestnite svoje ruky pozdĺž vášho tela, dlane smerom nadol. Stlačte nohy do dosky a nájdite centrum rovnováhy. Vdýchnite a zdvihnite boky a olúpte chrbát z rohože. Zapojte nohy a zadok, aby ste zvýšili boky tak vysoko, ako len môžete. Držte päť nádychov. Ak chcete uvoľniť, vydychovať a pomaly prevrátiť chrbticu späť na Indo Yoga Board.

SÚVISIACE: Pozrite sa, ako Shakira tónuje jej Post-Baby telo

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 2 =

map