Ako zvýšiť “Barre” na pravidelnom tréningu

Keď som bol trochu gymnáziou, bol som oddaný takmer všetko-joga, boot camp, spin class, ale môj súčasný favorit je silový tréning. (A silovým tréningom myslím zvedanie závažia waaaaay ťažšie ako päť alebo 10 libier. A nie, to nie je pravda, že zdvíhanie ťažkých vás bude hromadiť. Ale ja odbočím …) Stačí povedať, že som skeptický k najnovšiemu tréningu du jour, barre triedam. Svojím láskou k ľahkým závažiam a jemným vrstvám, ako ťažké by mohli byť?

Zistil som sa počas nedávnej cesty do najnovšej lokality barre3 v West Village v New Yorku. (Ateliér má iné lokality v celej krajine a môžete tiež získať tréningy online a prostredníctvom ich aplikácie.) Barre3, založená v roku 2008 tým, že fit a – čoskoro zistím, že mimoriadny Sadie Lincoln je kombináciou baletu barre, jóga a Pilates, ktoré sa snažia transformovať vaše telo na tri piliere rovnováhy, sily a flexibility (odtiaľ názov barre3). Pomocou izometrických držiakov a malých kontrolovaných pohybov je cieľom barre3 pomôcť vám budovať svalstvo a spaľovať tuk v jednom cvičení s nízkym nárazom.

V mojej prestávke na obed som vyrazil na 60-minútovú triedu, kde som sa v záujme času neobťažoval prestupom z nádrže, ktorú som mal prácu v ten deň, a tak som si myslel, že to tak moc netuším , Počas kurzu máte možnosť pracovať s hmotnosťou od 2 do 5 libier, takže samozrejme som vyzdvihol súbor (po celý čas premýšľal o tom, čo to bude koláč), a vzal som si miesto v bare, sprevádzaný tradičný jogový popruh a jadrový pruh barre3, ktorý nie je úplne nafúknutá guľa používaná počas tréningu na pomoc pri vyrovnávaní a poskytuje odpor počas niektorých cvičení.

barre3-západ, obec
Zdvorilosť

Lo a hľa, asi 15 minút do triedy som vybuchla do potu. Dokonca som sa občas poklonil. A moje štvorkolky boli takmer bezprostredne po triede. Barre3 vystavené svalové slabosti, ktoré som nevedela, že som mal, a Sadie neskôr vysvetlil prečo: “Máme špecifický trojstupňový vzorec, ktorý najskôr drží telo v izometrickom držaní, potom vrstvenie malého rozsahu pohybu, vysoký opakovací pohyb, plným rozsahom funkčného pohybu, “hovorí. “Tento vzorec pomáha tradičnému posilňovaniu hmotnosti, pretože pomáha klientom naučiť sa dobré vyrovnanie, vyrovnáva telo tým, že vytvára rovnakú silu a pružnosť a pracuje s niektorými hlbšími, posturálnymi svalmi potrebnými pre ťažké zdvíhanie. “

Ale aj s týmito výhodami pre moju tradičnú tréning, to, čo som sa najviac páčila na triede, bol jej zmysel pre komunitu. Sadie nás tvrdo pracovala, ale citlivo reagovala na atletické schopnosti svojich študentov a ponúkla stále ťažké úpravy pre ľudí, ktorí boli vyradení z dôvodu zranenia alebo, ako v mojom prípade, slabé jadro po pôrode. Takisto mnohí zamestnanci spoločnosti Barre3 sú bývalí študenti, ktorí sa tak zamilovali do Sadieho tréningu a holistickej filozofie, ako jedna z nich mi povedala, že “našla spôsob, ako pre ňu pracovať”. Je zrejmé, že barre3 je viac ako len prenikavý mód.

Takže sa stanem baré3 oddaným? Vyzerá pravdepodobne. Aj keď sa nabudúce vezmem trieda, mám v úmysle zmeniť svoje nohavice a moje tričko, aby som sa nevrátil z obeda vyzeral ako horúci, spotený, ale dobre spracovaný neporiadok.

Pozrite sa na ďalšie tréningy, ktoré sme v poslednej dobe milovali!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

80 + = 87

map