Akvariový nechtový trend urobí vašu vnútornú morskú panenskú princeznú

Čo získate, keď prechádzate gélovou manikúrou obalenou drahokamami s niektorými špeciálnymi efektmi Disney / Pixar? Akváriové nechty, samozrejme, ktoré prinášajú obrazy Hľadá sa Nemo na dosah ruky. Pokaždé, keď presuniete svoju číslicu, voda a trblietajúci sa domáci tanec nechýbajú v móde snehu a určite spochybňujú už hypnotizujúce úpravy chrómových a slnečných okuliarov, ktoré predchádzali.

SÚVISIACE: Jasné laky na nechty, ktoré liečia najhoršie zimné blues

Snažím sa robiť #mermaid theme #aquanails �������� ° ° #aquariumnails #mermaidnails

Video, ktoré vyslal Nicole Frances Phiretta (@frances_phiretta)

#aquanails od @tonysnail! ����

Videá vysielané videami Nails (@nailsartvid_s) dňa

SPOJENÁ: najkrajšie nechty na nechty, ktoré pravdepodobne nenosíte

Ak chcete vytvoriť akvarijný efekt, manikér tesne spojuje dva falošné nechty s gélom, pričom stredový priestor zostáva prázdny. Po utesnení okrajov je stred je naplnený vodou, trblietaním a niekedy olejom cez otvor v blízkosti kožičky, potom uzatvorený. Manikér potom zdobí klinec zodpovedajúcim spôsobom a potom ho pripevní na prirodzené nechtové lôžko. Pripusťte, že to nie je naozaj vzhľad, ktorý môže byť DIY-ed, a je to hrubšie ako vaše tradičné manikúra, ale my sa domnievame, že očarujúce snehové gule končí za to stojí za zábavu hodnotu sám.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

14 − 4 =

map