Aký je pokrok s Pokémonom?

Pohyb spoločne s niekoľkými ľuďmi s očami prilepenými k ich telefónom nie je nič nové. Mierne nezvyčajné je, že má niekto ukazovať svoje zariadenie priamo nad vašou hlavou a kričať: “Zachytil som Snorlax !!!”

V prípade, že ste za posledné dni žijete pod skálou: Pokémon – populárna hra Nintendo v 90. rokoch, je späť s pomstou v podobe mobilnej aplikácie. Cieľ Pokémon Go, ktorý bol oficiálne prepustený 5. júla a je k dispozícii na prevzatie pre používateľov iPhone a Android, je rovnaký ako cieľ pôvodnej hry: musíme ich chytiť ‘všetko (“em” je fiktívne karikatúra) , Ako naši priatelia na Zábava Weekly “Pokémon GO je nová interaktívna hra rozšírenej reality, ktorá vám umožní nájsť, zachytiť a trénovať Pokémon v reálnom svete priamo zo svojho iPhone … Miesto v hre zodpovedá skutočným miestam a objavíte nové Pokémony roamingom s otvorenou aplikáciou. “

pokemon Embed
Remko de Waal / AFP

Napríklad, ak prejdete na Rockefeller Center v New Yorku a spustíte aplikáciu, môžete nájsť Charzard, ktorý dýcha oheň na nezabudnuteľného cestujúceho.

Fotografie, ktorú vyslal Justin Nataadiningrat (@stuntman_rai) 11. júla 2016 o 9:29 hod. PDT

Na čakanie na metro v SoHo sa môžete stretnúť s Ratatou (geniály za aplikáciou zašli tak ďaleko, aby korelovali typ stvorenia s okolím).

želanie, aby toto mesto urobilo niečo o svojom probléme s hlodavcami

Fotografie, ktorú vyslal Gabbie (@ gabcorv) 9. júla 2016 v 13:13 PDT

Ak chcete chytiť týchto malých chlapíkov, jednoducho potiahnite ich Poké loptu na nich. Ďalším krokom je výcvik vášho Pokémona, ktorý im pomôže, a vy, úroveň. Ako ste sa dostali do radov, získate prístup k funkciám, ako sú “telocvične”, ktoré sú orientačné body Pokémon, ktoré vám umožňujú bojovať s ostatnými hráčmi.

Celebrity ako Chrissy Teigen, John Mayer a Joe Jonas sú medzi mnohými, ktorí sa stali úplne posadnutými najnovšími technológiami.

ÁNO

Fotografia uverejnená johnmayerom (@ johnmayer) 10. júla 2016 o 9:39 hod. PDT

Len za jeden týždeň počet používateľov Pokémon Go takmer prekročil počet používateľov služby Twitter. Ale či sa rozhodnete pokračovať v trende, aspoň budete vedieť, že vaša spolupracovník nie je s tebou vyfotografovať – ​​pravdepodobne len zachyti Squirtle, ktorý sedí na vašom stole.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 1 =

map