Šalát oslávi! Tory Burch opätovne spája ikonu Iconic Dinnerware dodáva Thayera

S jej najnovším spustením, módny návrhár Tory Burch spolupracuje s kolegami ikonu preppy amerického štýlu: Dodie Thayer.

Dodávka Thayer pre kolekciu Tory Burch oživuje Thayerovu vinobranie, ručne vyrábané kvetinové hrnčiarske návrhy s žiarivým jasne zeleným odtieňom. “Vždy som obdivoval šalátové predmety Dodieho Thayera – každý kus je skutočne umelecké dielo,” uviedla na svojej internetovej stránke Burch, zanietený zberateľ šesťdesiatych rokov. “Bol som poctený, keď s nami spolupracovala na kolekcii keramiky a práca s ňou bola neuveriteľnou skúsenosťou.” Nová kolekcia obsahuje keramické misy, šálky a taniere v štýle šalátových ikon.

FOTOGRAFIE: Dráha vyzerá, že milujeme: Tory Burch je Fall / Winter 2015 Collection

Dodi Thayer and Tory Burch
Dodie Thayer a Tory Burch foto Noa Griffel

Niečo o Thayerovi: Teraz v dôchodku, ona je samouk umelec, ktorý v šesťdesiatych rokoch začal odlievať keramiku zo skutočného listu hlávkového šalátu a kapusty. Každá skladba trvala dva týždne, aby sa stala stelesnením neformálnej elegancie vinobrania Palm Springs v Kalifornii, kde potom žil Thayer. (Teraz žije na Floride.)

Dodi Thayer and her lettuce pottery
Dodi Thayer s niektorými jej prvými kusmi. S láskavým dovolením Tory Burch

Šikovné taniere, taniere, turné a ďalšie boli vyňaté módnymi hostesami všade, vrátane prvej dámy Jacqueline Kennedy Onassis, vévodkyne z Windsoru, Brooke Astor a socialite C. Z. Guest. “Je tu takmer mytológia postavená okolo šalátu Dodie Thayer,” píše Burch. “Keď to príde na aukciu, je to za pár minút, je to zriedkavé.” V roku 2012 bola v Sotheby’s vydražená vlastná zbierka spoločnosti Astor.

SÚVISIACE: Za Scény s Tory Burch a The Tory Burch Foundation

Sada 218 kusov bola predaná za 74,500 dolárov, ale s jeho opätovným spustením nebudete musieť klesnúť toľko: ceny začínajú okolo 88 dolárov za súpravu štyroch plátkov kanapé. Spoločnosť Dodie Thayer a spolupracovník Tory Burchovej na šaláte sú k dispozícii na toryburch.com a vo vybraných butickách Tory Burch.

tory Burch x Dodie Thayer collaboration: new lettuce-ware
Zdvorilosť

FOTKY: 12 krásnych dezertných tanierov, ktoré prinesú jar na váš stôl

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 4

map