Alec Baldwin vystupuje s rodinou v N.Y.C.

Je to rodinná záležitosť Baldwin! Herec Alec Baldwin bol spozorovaný v N.Y.C. tento utorok so svojou tehotnou manželkou, inštruktorkou jogy Hilarie Baldwinovou a 20-ročnou dcérou, Írsko Baldwin,.

Trio si pochutnalo na raňajkách spoločne v kaviarni Gray Dog Cafe, rušnej jedálni, ktorá sa nachádza len pár blokov od domov Hilary a Aleka Greenwich Village.

32-ročná matka dvoch (čoskoro tri!) Boli všetci úsmevy, ktoré kráčali pozdĺž svojho manžela a nevlastnej dcéry. Vyšla v príležitostnom materinskom štýle, obliekla džínsovou bundou cez vrchol nádržky na námorníctve, šedé tepláky, sandále, dva jemné strieborné náhrdelníky a pár slnečných okuliarov z korytnačky.

58-ročný zábavný partner bol podobne oblečený na týždenný výlet, dopadal na ulicu v šedom tričku, čiernych nohaviciach a pár zodpovedajúcich topánok.

Baldwinova dcéra, zdieľaná s bývalou manželkou, herečka Kim Basingerová, vyzerala celkom pripravená v septembri v tmavozelenom svetre a džínsoch s ľahkým umývaním. S pridaním červenej kabelky na ramenné popruhy a páru Tomsov inšpirovaných politickými stranami bol írsky štýl úplne synchronizovaný s centrom mesta N.Y.C. scéna.

SÚVISIACE: Hilaria Baldwin zdieľa rozkošný obrázok Hernej a Alec Baldwinovej Malá princezná

Zdá sa, že Írsko cíti oblečenie, pretože chvíľu si počas rodinnej raňajky vyskúšala Instagram jej pohľad:

“Vyzeráš ako slutný dieťa sitter”

Fotografia vyslaná Írskom Basinger-Baldwin (@humancrouton) dňa

Zostaňte zlato, Baldwinovci!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 8

map