Alert! Sofia Vergara a Joe Manganiello pracujú na spoločnom filme

Sofia Vergara a Joe Manganiello spoločný on-screen debut je na nás!

Začiatkom tohto týždňa bol tím manželov a manželiek údajne zaznamenaný natáčanie filmu stano v Queens. Podľa Uzávierka, Stano nasleduje Bronx domorodec Bobby Stano (hral Manganiello), “ktorý sa vrátil domov po tom, čo slúžil 17 rokov vo väzení za násilnú chybu, ktorú urobil ako dieťa, ktoré mu nakoniec vykradlo profesionálnu baseballovú kariéru a lásku k jeho životu.”

Podrobnosti o filme, ktoré produkuje produkčná spoločnosť Manganiello, 3:59, boli oznámené na začiatku tohto leta, hoci Vergara vo filme prichádza ako veľmi príjemné prekvapenie.

Vykrúťte na @geofftjewelry za darček štartovacieho dňa STANO. Môj brat a ja sme založili našu spoločnosť na myšlienke tlačiť okolo našich komfortných zón, aby sme urobili zdanlivo nemožné možné. STANO bolo päť rokov a všetci zainteresovaní mali robiť nejaký veľmi nerovný terén, aby sa to stalo, ale tu sme. Všetko je možné! 03:59

Príspevok, ktorý zdieľa Joe Manganiello (@joemanganiello)

Sme nadšení, že hlásime, že sa hrdličky zrejme tešia z nového filmu – aspoň podľa Instagramu. Manganiello, 40 a 45-ročná Vergara, neboli zdráhaní zdieľať fotografie z ich doby v New Yorku, ktoré doteraz zahŕňali chute miestnych lahôdok (zmrzlina a arroz con pollo) a výlet na taliansky trh.

Sunday Funday so svojou ženou, mojou bro (fotografom) a jedným z najlepších režisérov a všetkých okoloidúcich, ktorých poznám, Greg Jacobs. V prípade, že by ste sa zaujímali o to, čo sakra robím v pozadí, posielam telepatické posolstvo na paparazzov, ktoré som práve spozoroval cez ulicu a pokúsil sa zničiť našu zábavnú zmrzlinu. Môj brat odborne zachytil moment.

Príspevok, ktorý zdieľa Joe Manganiello (@joemanganiello)

Comidita latina en el Bronx! �� # arrozconpollo

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Sofia Vergara (@sofiavergara)

#bronxlife

Príspevok, ktorý zdieľa Joe Manganiello (@joemanganiello)

#STANO Deň 2 # abonxlife

Príspevok, ktorý zdieľa Joe Manganiello (@joemanganiello)

SOUVÍZANÉ: Sofía Vergara vrhá epickej party “Joechella” pre 40. výročie narodenia Joe Manganiello

Majte tie fotky prichádzajúce, vy dvaja!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 2

map