Alessandra Ambrosio odchádza z tajnej módnej výstavy Victoria po 17 rokoch

Existuje niekoľko nečakaných správ, ktoré vyšli zo Šanghaja v Číne pred vianočnou tajnou fashion show v roku 2017 a je to definícia bitter.

Longtime Angel Alessandra Ambrosio šokujúco odhalila Entertainment Tonight, že Victoria’s Secret Fashion Show 2017 bude jej posledná. 

TK

PARIS, FRANCÚZSKO – 30 NOVEMBRA: Alessandra Ambrosio prechádza dráhou v roku 2016 Victoria’s Secret Fashion Show v Le Grand Palais 30. novembra 2016 v Paríži vo Francúzsku. (Foto od Taylor Hill / WireImage)

Taylor Hill / WireImage

Ambrosio je základom prehliadky už 17 rokov, ale hodiny predtým, ako prechádzala po móle, oznámila, že to bude naposledy. ET uvádza, že dúfa, že sa viac zameria na svoje dve deti, 9-ročnú Anju a 5-ročnú Noah.

Pohybom dopredu z Victoria’s Secret sa Ambrosio bude viac venovať zdokonaľovaniu hernej kariéry Domov otec 2).

Ak na letisku ujdete Ambrosia, nie ste sami, ale našťastie ju môžete chytiť, keď si naposledy vyzdvihnúť svoje veci pre módnu show Victoria’s Secret 2017, ktorá sa utorok 28. novembra o 10.00 hod. ET na CBS.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 4

map