Alessandra Ambrosio Pens emocionálne zbohom na Victoria’s Secret po 17 módnych prehliadkach

Alessandra Ambrosio v pondelok v Šanghaji absolvovala svoju poslednú Victoria Fashion Secret Fashion Show a povedala emocionálne zbohom na pristávaciu dráhu, ktorá ju poháňala slávou. Tridsaťdvacetiletá poslala v utorok postúpený post Instagram spolu s fotografiou jej posledného prehliadky. 

“Slová nemôžu opísať, ako som vďačný za to, že som pracoval na tejto úžasnej značke, ktorá ma a ženy na celom svete inšpiruje. V mojich najdivokejších snoch by som si nikdy neuviedla, že by robila 17 módnych výstave Victoria’s Secret, “napísala.

Alessandra Ambrosio
J. Lee / Getty

“Ďakujem Edovi a všetkým svojim rodinám Victoria’s Secret za to, že tieto spomienky boli nezabudnuteľné. Včera v noci bolo tak emocionálne, že sa môžem rozlúčiť so svojimi sestrami #angel, ale dali sme najväčšiu a najlepšiu show, akú kedy došlo. “

Slová nemôžu opísať, ako som vďačný za to, že som pracoval na tejto úžasnej značke, ktorá ma a ženy po celom svete inšpiruje. V mojich najdivokejších snoch by som si nikdy neuviedla, že by robila 17 módnych výstave Victoria’s Secret. Ďakujem Edovi a všetkým svojim rodinám Victoria’s Secret za to, že tieto spomienky sú nezabudnuteľné. Včera v noci bolo tak emocionálne, že sa môžem rozlúčiť s mojimi sestrami #angel, ale dali sme najväčšiu a najlepšiu show vôbec. Nemohol som to urobiť bez lásky a podpory fanúšikov. Dáva mi veľkú pýchu byť súčasťou hnutia Victoria’s Secret! Vždy vás budem rozveseliť! Milujem ťa navždy ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Alessandra Ambrosio (@ alessandraambrosio)

“Nemohol som to urobiť bez lásky a podpory fanúšikov. Dáva mi veľkú pýchu byť súčasťou hnutia Victoria’s Secret! Vždy vás budem rozveseliť! Milujem ťa navždy.”

DÔVODOVÁ SPRÁVA: Dcéra Alessandry Ambrosia vyzerá ako Royalty pri Victoria’s Secret After-Party

Mama z dvoch priniesla jej 9-ročnú dcéru Anja spolu s ňou do Šanghaja a obrátila jej posledný ružový koberec VS módnej prehliadky na rodinný veľtrh.

Chýba vám to, Alé!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 2 =

map