Alexa Chung Turns 33! Pozrite sa, ako sa stala náš model účesu

Módna obľúbená Dievča oslavuje narodeniny! Britská dovozka Alexa Chungová dnes zmení 33 a má veľa dôvodov na oslavu. Medzi nimi: Spustila svoju vlastnú aplikáciu v sociálnom štýle, Villoid. Chung oznámil tento posledný projekt minulý rok prostredníctvom vyhlásenia, ktorý povedal: “Predpokladám, bezradný kde počítač dáva oblečenie dohromady z šatne Cher je naozaj zostal so mnou. Oblečenie je zábavné, chyby sú zábavné, inšpirované je zábavné. Villoid oslavuje proces oblečenia a zobrazovania vašich kamarátov. “

Keď už hovoríme o oblečení, Chung má veľa skúseností s navrhovaním odevov. Po spustení spolupráce s AG, Madewellom a teraz Uggom je celkom jasné, že dievča má talent, takže to bolo úplne zmysel, keď v lete oznámila, že vytvára vlastnú módnu značku. Značka Alexachung sa začne v máji 2017 a Chung bude tvorcom kreatívnej značky.

“Vidím, že to je vyvrcholenie veľa tvrdej práce za desať rokov a toto je miesto odpočinku pre všetky tieto myšlienky a pokračovať v rozvoji a raste, že práve v tomto domácom základnom priestore,” povedala vo Veľkej Británii Móda podnikania.

SÚVISIACE: Spolupráca Alexa Chunga s Ugg Boots sa nesmie zmeškať

Okrem jej mnohých dizajnérskych schopností, osobný štýl Chungu – nehovoriac o jej účes – inšpiruje legiony fanúšikov a módnych fanúšikov. Neverte nám? Pozrite sa na jej meniaci sa vzhľad a presne uvidíte, prečo je hodná imitácie. Happy birthday, Alexa!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

42 − = 36

map