Alexa Chung začína v roku 2018 v nohách s novou krásou koncertu

Spolu s inšpirujúcimi všetkými novými spôsobmi, ako nosiť koženú bundu a nakoniec karietka očné očné linky, Alexa Chung vlasy sa tiež objavil na nespočetných doskách náladu na účes v priebehu rokov.

Teraz teraz Chung je odborne roztrhané, rameno-dlhé, čokoládovo hnedé vlasy s balayage zdôrazňuje je teraz oficiálne muse tiež, vďaka novej zmluve s L’Oreal Professionnel, L’Oreal vlasovej starostlivosti v salóne vlasovej farby a styling produktov. Predstaví kampaň pre nadchádzajúcu kolekciu farebných farieb parížskych akcií značky.

SÚVISIACE: Tu je to, čo nakupujeme z oblečenia Line Alexa Chung

Viacúčelová hviezda sa dnes ráno zúčastnila v Instagrame, aby oznámila svoje nové krásy, keď zverejnila fotografiu z kampane s kovovou moto bundou a neuveriteľne lesklým vlasom.

Woop woop! Veľmi rád, že sa tento rok prihlásili do rodiny @lorealpro. Pravdepodobne preto, že predstieram, že som french, veľa, som múza pre ich zbierku #ParisianNudes. #lorealpro #sponsored #maisoui ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Alexa (@alexachung)

“Veľmi rád, že sa tento rok pripájam k rodine @lorealpro,” poznamenala fotka. “Pravdepodobne preto, lebo predstieram, že som francúzsky veľa, som múza pre ich zbierku #ParisianNudes.”

VIDEO: Špinavé prádlo s Alexou Chung

Podľa príspevku na vlastnom účte spoločnosti L’Oreal Pro, kolekcia parížskych akcií je “veľmi nová multitónová technika pre jedinečnú farbu vlasov v parížskom štýle”.

Color Me French – Parisian Akty podpis je veľmi nová multi-tónová technika pre jedinečnú farbu vlasov v parížskom štýle. Len v salóne �� Muse: @alexachung #lorealpro #hair #hairstyle #hairinspo #progesture #onlyinsalon #backtoschool #newyear

Príspevok zdieľaný spoločnosťou L’Oréal Professionnel (@lorealpro)

Sme veľmi radi, že Vám predstavíme našu novú múzu, fantastickú @alexachung! Prichádza do našej rodiny @lorealpro tento rok! Zostaňte naladení pre viac informácií o spolupráci s značkou �� #lorealpro #hair #hairstyle #hairinspo #progesture #onlyinsalon #backtoschool #newyear

Príspevok zdieľaný spoločnosťou L’Oréal Professionnel (@lorealpro)

Hoci to už bolo chvíľu, nie je to prvýkrát, čo sa Chung poprvýkrát spojil so značkou. V roku 2013 bola tvárou barvy línie L’Oreal Pro INOA.

Ďalším príkladom toho, ako dobré dni vlasov vždy zaplatia.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 6

map