Alexandra Daddario a Logan Lerman Náhľad Percy Jackson: Sea of ​​Monsters v Taliansku

Alexandra Daddario (v spoločnosti Dolce & Gabbana) a Logan Lerman viedli do Talianska, aby začali celosvetové tlačové prehliadky za ich veľmi očakávané Percy Jackson pokračovanie, Percy Jackson: Sea of ​​Monsters, na filmovom giffoniskom festivale v roku 2013 – a Daddario odštartoval slávnosti tým, že predviedol svoj očarujúci vtip. “Zajtra sa chystám na toto miesto s názvom” Taliansko “na večeru. Dúfam, že jedlo je dobré,” povedala, ako dorazila do festivalu Giffoni Valle Piana, aby prezrela film. Ako druhá splátka v sérii, More príšer nasleduje Percy Jackson (syn Poseidona) a jeho nepriatelia, ktorí idú do mora, aby našli tajomné zlaté rouno, aby zachránili svoj dom, Camp Half-Blood, od starého zla. Znie to ako cesta epických rozmerov! Chyťte dobrodružstvo, keď sa film otvára celonárodne v stredu 7. augusta.

Okrem toho kliknite na fotografiu, aby ste videli viac strán tohto týždňa.

VIAC: • Alexandra Daddario v V štýleaugusta vydanie • Pozrite si všetky hviezdy na Comic-Con • Pozrite sa na viac z tohto týždňa strany

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

61 − 54 =

map