Alicia Keys je posledný celebrity, aby si tento trendový krátky účes

Instagram. Je to miesto pre šteňatá fotky, mouthwatering potraviny snaps, a dramatické zmeny vlasov. Alicia Keys to dokázala, keď poslala snímku svojho úplne nového (a šokujúco odlišného) strihu: šikmý bob. 

Na obrázku je len málo kontext – je neplatné nadpis alebo akékoľvek vysvetlenie za jej pohľadom. Jednoducho obsahuje klávesy, ktoré ukazujú nový strih nad bradou.

Jej krátky účes vyzerá, že je sprevádzaná výraznou zmenou farby vlasov, ale môže to byť len práca s osvetlením fotoaparátu. Zrážka obsahuje rôzne vrstvy, ktoré vytvárajú sklon v dĺžke – krátky vzadu a dlhšie vpredu.

Príspevok zdieľaný Alicia Keys (@aliciakeys)

SPRIEVOD: 25 dlhých Bob účesy pre akýkoľvek tvar tváre

Šikmý bob bol jedným z najobľúbenejších účesov v 90-tych a začiatkoch 00. a na základe množstva celebrít, ktoré ho debutovali za posledné mesiace, sa zdá, že sa vracia. To je tiež dramatická zmena krásy pre Keys, ktorý má na sebe vlasy dlhé a v prúžkoch, alebo okolo kľúčnej kosti a vo svojej prirodzenej štruktúre za posledný rok. 

VIDEO: Naše najobľúbenejšie Alicia Keys Beauty Moments

Vezmite si tento strih – a navyše tenké nočné okuliare na každom nohách celebrít – dôkaz, že štýly vašej mládeže sú oficiálne späť a lepšie ako kedykoľvek predtým. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 1 =

map