Alicia Keys oslavuje svoje 36. narodeniny novou skladbou

Alicia Keys zazvoní vo svojich 36. narodenín s novou hudbou. Oduševnená speváčka zverejnila správu o jej piesni “To’s What’s Up” na Instagram Wednesday, spolu s klipom zo sprievodného hudobného videa.

V ňom je mama dvoch oblečená v bielom bielom županom s vlasmi zabalenými v bielom uteráku a odoberá sa z plášťa, keď si vezme bublinkové kúpele v mramorovej vane a opása texty k piesni.

�������� To je to, čo sa deje #NewSong #NewVideoAlert #BirthdaySong! ���� ���� # vďačnosť! Pocit tak vďačný dnes! #LinkInBio

Video vyslané Alicia Keys (@aliciakeys) dňa

“To je to, čo sa deje #NewSong # NewVideoAlert # BirthdaySong! #Gratitude! Pocit tak vďačný dnes! #LinkInBio,” Kľúče titulkované klip. V plnom hudobnom videu, Keys pokračuje spievať pieseň, ako sa putuje po hotelovej izbe bez make-upu pred tým, ako začne jej luxusný kúpeľný kúpeľný moment.

Keď spieva a uvoľňuje sa vo vani, spevák drží aj pohár červeného vína a pokračuje vo svojej kráse.

NOVINKY: Najobľúbenejšie momenty bez make-up od Alicie Keys

Zatiaľ čo bublina a víno sú určite hviezdnym spôsobom, ako naštartovať narodeniny, niečo nám hovorí, že Keys je hubby, Swizz Beatz, má pre ňu viac prekvapení.

Alicia Keys and Swizz Beatz - 2016 BET Awards - EMBED
C Flanigan / Getty

Mega-producent udelil jej hold na Instagram Streda so štyrmi samostatnými príspevkami, napísať jednu fotografiu jeho ladylove pozerať sa do oceánu, “HAPPY BIRTHDAY. Želám vám veľa ďalších dní svieti vo svojej veľkosti # happybirthdayicicekeys # happybirthdayAlicia # happybirthdaygoddess. “

HAPPY BIRTHDAY �������������������������������������������������������������������������������������������� Chcem viac dní svieti vo svojej veľkosti ���������������� # happybirthdayaliciakeys #happybirthdayAlicia #happybirthdaygoddess ��������❤

Fotografia zverejnená na stránkach therealswizzz (@therealswizzz)

Pokračoval v uverejnení ďalšej koláže svojich fotiek a písali po ňom, Happy Keys Day. “Pre dobrú mieru Swizz tiež pripojila svoju novú pieseň a hudobné video.

Narodeninová kráľovná sa rozhodla dať video a nejakú hudbu vibruje von za svoj deň �� Link v @ aliciakeys bio ������������������������������������������ shot 1 vziať s iphone ��

Videozáznam uverejnený na stránkach thatalswizzz (@therealswizzz)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 70 = 73

map