Alicia Silverstone a Liv Tyler hádzať späť do svojich “bláznivých” dní hudobných videí

Je blázon, ako čas letí! Je to viac ako dve desaťročia, kedy Liv Tyler a Alicia Silverstone vystupovali v hudobnom videu Aerosmithu o “Crazy”, ale ich priateľstvo zostáva. Dvadsaťdva rokov po tom, ako sa video objavilo na slávu, Silverstone, 39, zdieľal fotografiu z ich posledného stretnutia v podobe najslávnejšej #TBT.

“Krásne stretnutie s minulým víkendom s mojím dievčaťom @misslivalittle,” vykreslila “gram ich súčasnej čiernej a bielej snap pri fotografiách oboch z hudobného videa z roku 1994. A môžeme len povedať, že ani jeden z nich nezastaral!

Krásne stretnutie minulý víkend s mojím dievčaťom @misslivalittle ��

Fotografie zverejnená @aliciasilverstone na

Tyler (ktorý sa tiež stane dcérou frontmana Aerosmith Steven Tyler) je teraz 38 a v súčasnosti očakáva svoje tretie dieťa. Zvyšky herečka získala značné úspechy po premiérovej úlohe vo videu pre jej tatínkovu chartu. Silverstone, ktorá je snáď najznámejšia pre svoje zobrazenie Cher v 90. rokoch bezradný, je šťastne ženatý s dlhoročnou láskou, s ktorou má jedno dieťa. Vegánsky aktivista má v súčasnosti niekoľko filmov v dielach, z ktorých tri sú vyčlenené v tomto roku.

SÚVISIACE S DANOU: Liv Tyler Shares Sweet Throwback Foto s Benom Affleckom

Sledujte pôvodné hudobné video pre “Crazy” vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 5 = 8

map