Alison Brie hovorí o švagrovi Jamesovi Francovi na ocenenia SAG

Alison Brie má čo povedať o obvineniach proti jej švagrovi Jamesovi Francu.

Keď herečka v nedeľu zasiahla červené koberce 2018 SAG Awards, Giuliana Rancic sa pýtala obvinení zo sexuálneho zneužívania proti Franco a žiara hviezda mala odpoveď.

Alison Brie
Steve Granitz / WireImage

“Myslím si, že predovšetkým to, čo sme vždy povedali, je to, že zostáva životne dôležité, aby každý, kto zostane obeťou, mal a má právo hovoriť a prichádzať dopredu,” povedala. “Samozrejme podporujem svoju rodinu a nie všetko, čo bolo je úplne presná, takže si myslím, že čakáme na získanie všetkých informácií. Ale samozrejme, teraz je čas na počúvanie a to sa všetci snažíme robiť. “

Franco bol obvinený zo sexuálneho zneužívania viacerými ženami, čo spôsobilo, že mnohí sa proti nemu vyjadrili. Na marci žien v Los Angeles v sobotu Scarlett Johansson zavolal francu za to, že nosil Time’s Up pin uprostred obvinení proti nemu.

SOUVISLOSTI: James Franco popiera obvinenia zo sexuálneho zneužitia: Časová os

“Ako by mohla osoba verejne zastávať organizácia, ktorá pomáha poskytovať podporu obetiam sexuálneho útoku, pričom súkromne prežíva ľudí, ktorí nemajú žiadnu moc?” Povedala. “Chcem, aby som sa vrátil späť.”

Brieho televízna relácia žiara je nominovaný na vynikajúci výkon súborom v seriáli komédie na tohtoročných Screen Actors Guild Awards. V Zlatých glóboch kráčala po červenom koberci so svojím sestrou, zatiaľ čo jej manžel Dave Franco kráčal so svojím bratom Jamesom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 34 = 35

map