All Times Ariel Zimné zatvorte Body Shamers

V prípade, že ste to vynechali, pani Ariel Winter (Moderná rodina hviezda, telo-pozitívne hrdina) vládne najvyššie, pokiaľ ide o uvedenie nenávidiacich na ich miesto.

19-ročná zima, ktorá sa už dlho stala populárnym cieľom pre on-line útoky korisťníkov, je dobre zvládnutá v umení klapky.

V priebehu rokov dievča len upsala svoju hru, pričom jej sociálne médiá prítomnosť na nových výšinách s jej príležitostným twitter “rant” a ochota prísť k obrane hviezdy.

Prejdite nižšie a uvidíte všetky najlepšie momenty. Zima sa postavila.

Keď odhodila kód oblečenia

Na začiatku mája sa Winter zúčastnil prehliadky Moderná rodina Sezóna 8 premiéra popri jej kolegovia obsadenie členov. Zatiaľ čo väčšina jej televíznej rodiny prišla do obchodného oblečenia (Ty Burrell dokonca nosila džínsy), bývalá detská hviezda si zvolila trblietavú zlatú minidresu s exponovanými ramenami a výrezom v oblasti hrudníka, ktorý odhalil veľké množstvo štiepenia.

Avšak, pohľad na ultra-glam zimu stojaci vedľa jej neformálne co-hviezdy fueled nenávidel.
Nasledujúci deň dospievajúci oslovil sartoriálnu drámu s poznámkou pre svojich kritikov: “Prečo TF niekto záleží, že som sa nemal oblečený ako ležérny ako všetci ostatní pre panel?” Ariel píše. “Prečo musím byť ako všetci ostatní, prečo ľudia len nechajú ostatných ľudí, aby sa cítili dobre a robili to, čo chcú? NABAJTE SA ČO NÁJDETE ĽUDÍ! Pokiaľ sa cítite dobre o sebe, je to dôležité. Ja nikdy som nenechal nikoho potlačiť, kým si a ako sa vyjadruješ, Rant nad :)

��

Príspevok, ktorý zdieľa ARIEL WINTER (@arielwinter)

Keď nosila kraťasy

Počas leta sa zima pokúsila obhajovať svoje právo nosiť krátke nohavice (áno, naozaj) po tom, ako sa tí, ktorí sa hýrili, rozhnevali svojim teplým počasím.

“Docela rozčúlený na to, že sa sústreďujem na to, že nosím šortky a komentár, ktorý som na nich” stláčal “, alebo myšlienku, že nie je v poriadku, aby som nosila šortky,” napísal 19-ročný. “Je leto. prenes sa cez to.”

“Je horúco, zrejme budem nosiť minimálne oblečenie. Nebudem trpieť v roláku, aby som nikomu potešil. Nie som kurva, pretože nosím šortky a topánky. Som normálna dievčina, “pokračovala.

“Tiež nie som” stláčanie “na čokoľvek, moje šortky mi fit a všetko, čo robím, je v pohode,” dodala Winter. “Prosím, nechajte mladé ženy osamote, len žijeme životy, je to naozaj znepokojujúce, že sa s týmito vecami už musíme vyrovnať.” Prestaňte kritizovať všetko, čo každý robí!

Poviete im, Ariel!

Keď to ešte nebolo dosť

Len dva mesiace po zimnom šortkách, herečka sa vrátila na platformu full-škrtiacu klapku s podrobným sledovaním.

“Niečo, čo by som chcel, aby si ľudia uvedomili … Nechcem sa snažiť byť vystupoval na Snapchate, nesnažím sa byť papad všade, kam idem, doslova som len ŽIVOT a bohužiaľ to nemôžem robiť bez toho, aby ma paparazzi okolo každého dňa, “začala Winter vo svojom vyhlásení vyslanom do spoločnosti Instagram.

“Nesnažím sa vám ukázať, že som zadok v šortkách, keď idem do obchodu s potravinami, snažím sa žiť svoj život, ľudia nosia šortky, ľudia majú poruchu v šatníku, nikto nie je dokonalý.”

“Ja nie som stylista!” Pokračovala: “Neviem, čo mám nosiť každý deň, takže sa pozriem na” vhodné “alebo” módne “. Tiež skrutka musela vždy vyzerať vhodná alebo módna Pre čo? Spoločnosť? Kto sa rozhodne, čo je vhodné alebo módne? Nosím to, čo sa mi páči, a nikto by ma na to nemal chytiť. neustále vidieť ma v spravodajstve, že chodím na večeru, alebo nakupovanie v obchode alebo niečo iné Chcem byť v novinkách, keď sa o to pýt tým, že sa zúčastním propagovanej udalosti alebo dokonca lepšie, keď som pracoval von / vyjde! verte mi, nechcem ma vidieť v šortkách, ktoré mi dávajú vodu do auta každý zatracený deň, rovnako ako ty. “

A práve preto, že sa rozhodujem príležitostne ukázať svoje telo, neznamená to, že som neinteligentný, že som bez talentu alebo že nemám sebadôveru. Mám mimoriadny rešpekt voči sebe, mám talent, a ja som inteligentný. Musíme sa vzdať tejto stigmy, že ženy, ktoré sú spokojné s ich telom a ich sexualitou, sú len “hlúpymi slutmi”. Tiež chcem povedať, aké sklamanie som z toho všetkého v článku THR, to je všetko, čo niekto vyzdvihol. Ako sklamanie. Robte čokoľvek, čo chcete, len sa snažte prosím, aby ste sa uspokojili Sami a žiadnym iným. “

#rant

Príspevok, ktorý zdieľa ARIEL WINTER (@arielwinter)

Keď jej stanovisko bolo jediné, čo malo na mysli

V nedávnom rozhovore s LaPalme Magazine, Zima sa otvorila o vnímaní mediálneho zaujatosti voči nej a spôsobu, akým sa oblieka. “Dostávam sa v tlači každý deň za to, čo robím. Ostatné dievčatá budú nosiť presne tie isté veci, ktoré nosím, a oni sa dostanú:” Takže a tak vyzerá roztomilý v plodnom vrchole v jej deň von, “a Dostanem, že “Ariel odhalí všetko v skromnej výbave, ešte raz,” a ja to bude mať na sebe to isté ako iná osoba, ktorá sa práve chválila a ja som bola znížená, “povedala pre publikáciu.

Ale na konci dňa, herečka vie, že je to len hluk pozadia.

“Vec, ktorú všetci musíme spomenúť, je jediný, koho máte, prosím, sami, ak sa cítite dobre v oblečení a cítite sa dobre s tým, ako vyzeráte, potom to je všetko, čo je dôležité a mali by ste ho skákať a cítiť šťastná, “vysvetlila.

Keď všetko “žiadala” bola úctou

V roku 2015 si 17-ročná Winter zverejnila fotografiu v bikinách bandeau a predstavila si so svojimi dvoma netermi (obaja mali na sebe modré záchranné vesty). Veľmi prekvapivé, zdanlivo nevinná fotografia vyvolala v sekcii komentárov veľkú negatívu, v dôsledku čoho sa Ariel zaoberal adresátmi,.

“Kto vedel, že sa na neho stane nevinná fotografia s mojimi netermi?” Zimné označil obraz nódy dievčaťa s rôznymi značkovými slovami. “Výška dievčenskej sukne alebo čokoľvek, čo má na sebe záležitosť, neznamená, že o čo požiada. Nechápe ma, aby som premýšľal na 17 rokov, fotka seba s mojimi netermi naznačuje, že o to “žiadam”. Zvyčajne nikdy nedávajú moc na to, čo ľudia odvážne hovoria za počítačovými obrazovkami na internete, ale to je pre dievčatá, ktoré sú neustále šikanované, či už online alebo v škole. Nevyžadujete nič kvôli tomu, čo nosíte – vyjadrujete sa a nikdy si nemyslíte, že si zaslúžite negatívu ako dôsledok toho, čo máte na sebe – ste nádherný. Oslávte vás a nenechajte nikoľké pripomienky vám umožňujú myslieť menej na seba. Nás dievčatá musia držať spolu !!!!!! “

Kto vedel, že sa na neho stane nevinná fotografia s mojimi netermi? Výška sukne dievčaťa alebo čokoľvek, čo má na sebe záležitosť, neznamená, že o čo požiada. Nechce ma premýšľať o 17 rokoch, fotka seba s mojimi netermi naznačuje, že ju “žiadam”. Zvyčajne nikdy nedávajú silu na to, čo ľudia odvážne hovoria za počítačovými obrazovkami na internete, ale to je pre dievčatá, ktoré sú neustále šikanované, či už online alebo v škole. Nechcete nič kvôli tomu, čo ste nosíte – vyjadrujete sa a nikdy si nemyslíte, že si zaslúžite negatívu ako dôsledok toho, čo nosíte – ste nádherný. Oslávte vás a nenechajte nikoľké pripomienky vám umožňujú myslieť menej na seba. My dievčatá sa musia držať spolu!!!!!!

Príspevok, ktorý zdieľa ARIEL WINTER (@arielwinter)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

85 − 80 =

map