Allison Williams končí 2017 s úplne novou farbou vlasov

Pohyb platinovej blondínky je masívny záväzok, a to tak peňažne, ako aj časovo – a nikto nepozná to lepšie ako Allison Williams.

Herečka prekvapila všetkých minulú zimu, keď si obliekla čokoládovo hnedú vlasovú platinovú blondínku namiesto toho, aby nosila parochňu na zastrešenie v časopise. A keď sme obdivovali jej odhodlanie pri projekte, vzhľadom na to, že ľadovo-blondínky musia pravidelne navštevovať salón kvôli koreňovým korelám a venovať osobitnú pozornosť produktom, ktoré používajú pri svojej starostlivosti o vlasy, bola len otázkou času pred Williamsom bola nad všetkou mimoriadnou prácou a vrátila sa k svojim koreňom.

SÚVISIACE: Prečo Allison Williams myslí, že každá žena potrebuje oblek

V skutočnosti počas vzhľadu na Neskoré neskoré vystúpenie s Jamesom Cordenom späť v marci, vysvetlila, ako bola už po dvoch mesiacoch blondínka už unavená údržbou. “Pre všetkých, ktorí ste farbili vlasy, ste hrdinovia, to je vyčerpávajúce – kto vedel, že je to tak veľa údržby, je to celá vec,” povedal Williams.

VIDEO: Náklady na farbenie vlasov

Späť na moje korene. Blondínka bola zábava, ale musím povedať, že som rád, že sa vrátim. ����

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Allison Williams (@aw)

Možno to bola len otázka času, ale dnes Williams zdieľala, že sa konečne vrátila k svojej brunetovej farbe vlasov s príspevkom Instagram. “Späť na moje korene Blondínka bola zábava, ale musím povedať, že som rád, že som späť,” spomínala sama, ktorú si vzala z jej nového čokoládového hnedého laloka.

Existuje niekoľko ciest, ktoré môžete použiť na zatvorenie roka, ale pre nás, vrátiť sa k pôvodnej farbe vlasov, takže začínate od roku 2018 so svojimi koreňmi, vyzerá ako nový skvelý štart do nového roka.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 4 =

map