Allison Williams odštartuje kampaň Instagram, ktorá sa zaoberá 10 dňami darovania – tu je návod na účasť

Allison Williamsová prvá kampaň 10 dní darovania začala dnes pre Horizons National, charitatívnu organizáciu v blízkosti svojho srdca, ktorá poskytuje 6-týždňový vzdelávací program pre deti s nízkym príjmom.

V máji minulého roka dievčatá hviezda sa zúčastnila organizácie Horizons Dating s jednoduchý experiment v sociálnych médiách na získavanie peňazí na túto príčinu. Ona pna Instagram, že ak by nasledovníci darovali 40 alebo viac dolárov, poslala by im sklenku svojho obľúbeného bonbónu Candy Bar Dylan) a osobnú poznámku. “Objednal som si 100 papierových kariet, ktoré by mohli byť efektívne a potom pár stoviek ľudí skutočne darovali,” povedal Williams V štýle minulý týždeň. “Stalo sa to oveľa väčšie, ako som si myslela. Bol som taký vzrušený. “Spoluprácou s Dylanovým Candy Bar Williams pomohol Horizontom dosiahnuť 1 milión dolárov v darcoch za jeden deň.

“Bolo to tak veľmi obohacujúce v mnohých ohľadoch, že keď prišiel čas na začatie brainstormingu v tomto roku, bol som rád:” Dobre, musíme ísť väčšie, “pokračovala. Takže Williams rozšírila svoju jednodňovú kampaň so sociálnymi médiami na 10 dní darovania a spojila sa so značkami ako Jennifer Meyer, Keds, Stella & Dot, Lancer Skincare a ďalšie, aby získala finančné úsilie na ďalšiu úroveň.

SÚVISIACE: Manikúra Allison Williams je najchudobnejšia vec, ktorú uvidíte celý deň

“Každý deň budem uverejňovať na svojich sociálnych médiách produkt, ktorý som daroval spoločnosti, ktorú milujem a ručne vybrané,” povedala nám. “Tak napríklad prvý deň Keds daroval 200 párov topánok, takže ak ľudia darujú 50 dolárov, čo je menej ako pár Kedsa, pošleme vám pár Keds a odo mňa dostanete správu a dáte organizácii, ktorá by nemohla byť väčšia. “

Ak sa chcete zapájať, jednoducho prejdite do Williamsovho Instagramu od dnešného dňa do 12. mája a postupujte podľa pokynov pre sumu, ktorá sa daruje Horizontom za každý produkt, ktorý uverejní. Ako bonus, každý, kto daruje počas týchto 10 dní, bude zapísaný do tomboly, aby získal ružový zlatý MacBook prenosný počítač. Ona oznámi víťaza MacBook na svojich sociálnych médiách (Facebook: AllisonWilliamsOfficial, SnapChat: awilly88) 12. mája.

Takže čo dnes môžete vyskúšať? Keds, prirodzene.

Chlapci !! Je to znovu to obdobie roka! Okrem tohto roka je Horizons Diving Day desať dní a každý deň budem rozdávať veľa úžasných vecí … a to je všetko pre dobrú vec. Darujte organizácii Horizons (organizácia, ktorú milujem najviac, ktorá pomáha deťom s nízkymi príjmami zostať v škole dopredu) a dostávajte poďakovanie v rôznych formách (obviňte osobnú poznámku každého darcu). Dnes je: @ KEDS! Odkaz v bio. Len 200 párov výmenou za $ 50 + dar. ❤️❤️ # 10DaysOfGiving

Video, ktoré poslal Allison Williams (@aw)

FOTKY: Allison Williams je štýl Red Carpet

“Myslím, že to bude naozaj zábavné,” pokračoval Williams. “Dúfam, že sa stane každoročnou vecou, ​​keď ľudia očakávajú, že príde, a budú vedieť, že budem robiť niečo bláznivé a veľmi efektívne každý rok, a začnú sa pozerať na to, čo to bude. Snažím sa to myslieť ako na mojej verzii “Oprah’s Favorite Things, čo je moje obľúbené veci.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 3 =

map