Aly Raisman, Yara Shahidi a Rachel Platten pózujú v spodnej bielizni pre nepríjemnú kampaň spoločnosti Aerie

Aly Raisman Aerie Campaign
Ali Mitton 

Olivia Bahou

25. januára 2018 @ 11:45 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Aly Raisman, Yara Shahidi a Rachel Platten všetci práve skórovali na posilnenie nového koncertu. Vyjasnené feministky sú tri nové modely AerieREAL Role Models, ktoré vystupujú v úplne nezabudnuteľnej jarnej kampani pre značku spolu s ich kolegami veľvyslankyňou Iskrou Lawrenceovou.

Kampaň Aerie, ktorá začala vo štvrtok, podporuje pozitívnosť tela tým, že ukazuje štyri dámy oblečené do spodnej bielizne v celej svojej sláve bez aerobicu. Ale pózovanie pre obrázky nie je jediný spôsob, ako budú podporovať posilnenie postavenia v nových rolach. Modely AerieREAL Role budú hostiteľom hovoriaceho angažovanosti v obchodoch a navrhujú exkluzívne produkty so 100 percentami predaja a budú sa venovať charitatívnym organizáciám podľa vlastného výberu.

“Yara, Aly, Rachel a Iskra skutočne stelesňujú AerieREAL a čo znamená byť silná, istá a šťastná vo svojej vlastnej koži,” uviedla vo vyhlásení Jennifer Foyleová, prezidentka globálnej značky Aerie. “V spoločnosti Aerie veríme v autentickú, skutočnú krásu a nikdy nemanipulujeme s našimi modelmi. Teraz viac ako kedykoľvek predtým chceme povzbudiť ženy všade, aby sa cítili posilnené, aby prijali svoje vlastné jedinečné vlastnosti a krásne ja. “

VIDEO: Rovnako ako vy, Yara Shahidi je posadnutá svojou Fanny Pack

Sledujte nádherné kampaňové obrázky a počúvajte od týchto splnomocnených mladých dám svojím vlastným slovom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 47 = 56

map