Alyssa Milano vyzýva na bojkot Wendyho

Je bezpečné povedať, že Alyssa Milano nebude kedykoľvek čoskoro jesť na Wendy. Milano sa dostal do sociálnych médií, aby sa vyjadril k nedávnemu bojkotu Wendyho, ktorý je spojený s hnutím Me Too,. 

Wendyho dievčatá v poľnohospodárstve v súčasnosti žiadajú, aby sa reštauračný reťazec zapojil do koaličného programu Immokalee Workers ‘Fair Food Program, ktorý je organizáciou, ktorá pomáha chrániť pracovníkov pred sexuálnym zneužitím alebo obťažovaním. Podľa fairfoodprogram.org “zabezpečuje humánne mzdy a pracovné podmienky pre pracovníkov, ktorí berú ovocie a zeleninu na zúčastnených farmách”.

Ostatné reťazce rýchleho občerstvenia ako McDonald’s a Pizza Hut sú už súčasťou, ale Wendy’s nie je. Dievčatá teraz protestujú a zároveň svietia svetlo na ženy, ktoré sú v núdzi počas hnutia Me Too. Milano sa zaoberala situáciou vo vlastnom príspevku na Facebooku. 

Alyssa Milano
Michael Tran

“Wendy, to je veľmi jednoduché: tieto ženy sú #MeToo hnutie, ktoré je grassroots pohybu žien zo všetkých kútov spoločnosti vystavuje bolestivé spoločné skúsenosti zo sexuálneho obťažovania, zneužívania a útoku. “zdvihnúť hlasy, silu a silu žien pracujúcich v nízkopríjmových odvetviach”, aby naznačili, že ženy pracujúce v poľnohospodárstve – ktorých hlasy, silu a silu pôsobili pôsobivo pred kanceláriami predsedu predstavenstva Wendy minulý týždeň ich rýchla voľnosť – sú nejako nevítané votrelci v boji za dôstojnosť a bezpečnosť žien je úplne absurdná a neuveriteľne urážlivá, “napísala.

Alyssa Milano odhalila, prečo zdravotná starostlivosť rozhodne o jej hlasovaní v roku 2018

“A to, že takéto vyhlásenie urobila spoločnosť ako Wendy’s, ktorá vytiahla svoje nákupy úplne z” najlepšieho pracovného prostredia v americkom poľnohospodárstve “a teraz spolupracuje s priemyslom s dobre zdokumentovaným porušovaním ľudských práv vrátane sexuálneho násilia, je ešte viac poburujúce. “

“Stojím s našimi sestrami na poliach a oceňujem ich snahy rozšíriť nové záruky zaručené v programe Fair Food na milióny ďalších žien, ktorí hľadajú zmenu. A posledné slovo rady, Wendy: Ak sa naozaj chcete dostať na nesprávnej strane hnutia Time’s Up, pokračujte v používaní nášho mena na útok a zhoršujte ženy pracujúce v poľnohospodárstve, ktoré bojujú o to, aby sa sami a ich sestrám chránili pred znásilňovaním na poliach. “

Z ich strany Wendy’s obhajuje svoje súčasné obchodné praktiky. 

“Bola to prebiehajúca kampaň proti spoločnosti Wendy a táto skupina šíri falošné a zavádzajúce informácie o značke a našich obchodných praktikách v ich neustálom úsilí získať od nás finančný záväzok,” povedal hovorca Wendy Fox News vo štvrtok vo štvrtok. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

17 − = 12

map