Amal Clooney je 40! Pozrite sa na jej najstylovejší vzhľad

Nádherná Amal Clooney je už niekoľko rokov na našom radare, ale už upevnila miesto ako ikonu štýlu. Odvtedy, čo sa v septembri 2014 dostala do popredia so svojím manželstvom so srdcom Georgeom Clooneym, počítať s právnikom a aktivistom pre #OOTD inšpiráciu, od jej kancelárskeho oblečenia až po čierne kravaty.

Clooney zdokonalila umenie pracovného oblečenia, dokázala robiť trendy a odvážne farby na pracovisku elegantné. Ale štýlová hviezda je rovnako na mieste, keď je mimo službu – tento 39-ročný môže pracovať na vrchole plodín alebo na mini sukni, ako je nikto podnikania.

VIDEO: Najobľúbenejšie momenty Amala a Georgea Clooneyho

Nenechajte sa dokonca začať na jej nočné oblečenie: pani Clooneyová prechádza z miestnosti v súdnej sieni oddeľuje nočné šaty, ktoré sa zdajú byť okamihom. Čo, ako je to ťažké?

Na počesť narodených dievčat talentovaných dievčat, pozrite sa späť na jej štýlový vzhľad a pripravte sa na vážne outfit závisť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 2 =

map