Amal Clooney nosil Lacey Red Corset na párty

Amal Clooney môže byť go-to celebrít pre prácu nosiť inšpiráciu, ale ona iste vie, ako sa vyvrátiť, keď potrebuje.

Hviezda vystúpila v jednom z jej najodvážnejších pohľadov, zatiaľ čo v pondelok večer chodila na párty v New Yorku a to by mohlo byť len tá najodvážnejšia vec, ktorú ešte nosila. Ona jasne vzala význam “červená horúca” doslova výberom jasnej farby a ešte jasnejšie pery.

Amal Clooney
PapCulture / Splash News

Nosila červený krajkový korzet s dlhým vlakom, ktorý zasiahol jej teľatá, čo vyzeralo ako superhrdina IRL. Ružička korzetu mala na vonkajšej strane viditeľné vykosťovanie a všetko sa zhodovalo s jej rúžom na tričko. Spárovaná odznak s čiernymi džínmi (podobne tu), nechávajúc karmínovú hviezdu štýlu ulice.

SPOJENÉ: Amal Clooney našiel spôsob, ako nosiť orezaný bunda do práce

Clooney v poslednej dobe vystupuje v módnom vzhľade, pričom opakuje oblečenie na ceste raz za čas, ale jej najnovší vzhľad preberá tortu, že vystupuje mimo bežnú šatníkovú šatku na mieru šité šaty, šikovné jarné bundy a tlmené farby.

Je to začiatok novej éry štýlu Amal Clooney? Alebo jednoducho párty? Či tak alebo onak, nemôžeme čakať, až uvidíme, čo potom nosí.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

44 − = 43

map