Amanda Bynes je späť a je pripravená adresovať tie Drake Tweety

Pripravte sa: Amanda Bynes je späť!

V novom rozhovore – jej prvý v štyroch rokoch – s Hollyscoopovou Dianou Madisonovou, sa herečka stala skutočnosťou a diskutovala o všetkom, od jej drogy poháňaného Twitteru, až po plány vrátiť sa do pozornosti.

Vyzerajúci vyvážený a zdravý, bývalá dieťa hviezda, 31, zdieľané, že jej život je späť na ceste (ona je tri roky triezvy) a poznamenal, že ona je zapísaná v módnej škole a učiť veľa. “Milujem to,” povedala. “Naučila som sa šiť, vytvárať vzory a v budúcnosti chcem začať s odevnou líniou.” Outside of her ambition, Bynes zostáva zaneprázdnený niekoľkými kľúčovými záľubami. “Pôjdem, vziať sa na točenia a kŕmim bezdomovcov,” podotkla.

Je to človek hviezda tiež odpovedala na otázku, ktorú sme zúfalo čakali na vypočutie jej adresy. Bude opäť konať? “Chýba mi herectvo,” povedal Bynes, “a naozaj mám niečo prekvapujúce, aby som ti to povedal, znova začnem hrať. Chcem robiť televíziu, možno niekoľko hostí na niektorých výstavách, ktoré som fanúšikom, a možno aj ďalšie televízne show, kde som hviezda, v budúcnosti. “Drž sa, hovoríme Amanda Show reštart?

Po jej odhalení bomby, Bynes sa otvorila o svojej nepríjemnej minulosti. Po prvé, jej notoricky známe Twitter prosil Drakea, aby “zavraždil” jej vagínu. “Nebol som neúprosný,” povedal Bynes, “bolo to ako povedať,” zavraždiť moju vagínu. “Bol som vážny, ale ja som bol aj na drogy, takže to bol môj spôsob, ako povedať,” urobme to, človek “Ale ja som bol na drogy a snažil som sa byť veselý.”

Na otázku, aké je presne to, aby bola vaša vagína “zavraždená”, bol Bynes rovnako zmätený ako my ostatní. “Neviem,” povedala, “to jednoducho znamená” f-me, Drake “,” vtipovala.

SÚVISIACE: Prežiť 10 najpopulárnejších filmových scénikov

Viac informácií získaných od novoobnovených Bynes si pozrite na celý rozhovor uvedený vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map