Amanda Seyfriedová sa zaviazala spolupracovať s Thomasom Sadoskom

Amanda Seyfriedová je pripravená zviazať uzol: The Zlé dievčatá herečka a jej priateľ, Thomas Sadoski!

Repka pre herečku potvrdila slávnostné správy ľudia. Pár sa najprv stretol pri práci na off-Broadway hre Cesta, ktorú dostávame, ktorý sa otvoril v roku 2015, a potom sa znova zišli ako spoloční hviezdy pre nadchádzajúci film Posledné slovo. Pár údajne začal datovať po tom, ako začali natáčať nový film. 

Špekulácie, že svadobné zvončeky čoskoro zazvoní, keď sa Seyfriedová pripojila na začiatku tohto mesiaca, keď ju fotografovala v New Yorku jednoduchým strieborným pásmom na prsteň. Zapojenie sa je významným krokom a predtým povedal divadelný veterinář V štýle o transformačnom momente vo svojej histórii pri prijímaní veľkých rozhodnutí. “Keď som bol požiadaný, aby som na chvíľu premýšľal o svojom živote, kde som cítil, že potrebujem ďalšiu odvahu, okamžite som premýšľal o tom, ako som sa rozhodol urobiť prvýkrát,” povedal Seyfried. “Bola to pre mňa udalosť, ktorá premenila život, čo dokazuje, že vás môže otvoriť bojový strach.”

Hoci herečka nepotvrdila, kedy by sa mohli svadby konať, svadba bude nasledovať jej nezabudnuteľné zobrazenie nevesty v roku 2008 mama Mia. Toto bude prvá prechádzka uličkou 30-ročnej herečky. Sadoski, 40, bola predtým ženatý s Kimberly Hope, ale minulý rok sa rozdelila.

SÚVISIACE: Budete veľmi ľahko rozpoznať Amanda Seyfriedovú ako brunetku

Blahoželáme svadobnému bratovi!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

57 + = 61

map