Americký Ferrera nový účes vás bude chcieť Lob

Ak ešte stále máte pochybnosti o tom, ako urobiť strih, zvážte nový účes Americkej Ferrery, ktorý je ďalším dôkazom, že lob je najhorúcejšie účesy na jeseň. supermarket hviezda je najnovšia hviezda na sekanie ich dlhých vlákien na dĺžku ramien.

Spolu s rezom, Ferrera tiež pridala jemné medové blondínky do jej čokoládovo hnedého odtieňa. 32-ročná herečka odprezentovala svoj nový vzhľad s Instagram selfie, zatiaľ čo na kampani pre Hillary Clintona. Ferrera sa spojila s dizajnérom Rebeccou Minkoffovou, aby vytvorila hravý tričko pre Hillary Clinton. “Nové vlasy!! Na ceste k “Make America Ferrera Again” s @rebeccaminkoff! Výber nového prezidenta si vyžaduje nový účes! Veľká zmena oplýva! #imwithhair #imwithher #registertovote, “napísala” gram.   

Nové vlasy!! Na ceste k “Make America Ferrera Again” s @rebeccaminkoff! Výber nového prezidenta si vyžaduje nový účes! Veľká zmena oplýva! #imwithhair #imwithher #registertovote

Fotografie zverejnenej americkou Ferrerou (@americaferrera)

“Bola to kombo mojej postavy na mojej show, supermarket, podstúpila veľkú zmenu, a tak sme sa rozprávali o tom, čo to bude, “povedal Ferrera V štýle na koncerte Rebecca Minkoff x America Ferrera minulý piatok. “Potrebovali sme, aby mala veľký prechod na jej pohľad a tiež som premýšľal o novom znížení. Je to tá najzábavnejšia a najjednoduchšia vec. A viete, vlasy rastú a môžete si ich farbiť podľa toho, čo chcete. “

SÚVISIACE: Ozývame to – to je oficiálne najhorúcejšie účes na jeseň

Ferrero, váš nový účes má naše hlasovanie. Pozrite sa na jej nový vzhľad hore a uvidíte viac slávnostných make-upov v našej galérii.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map