Amir Rose Kickass krása Mantra dokazuje, že je perfektná pre jej nový koncert

Keď príde na to, že je to zlá kocka, je to zručnosť, ktorá beží v rodine Amber Rose, a tento bod je ďalej poháňaný doma svojim posilňujúcim postojom k štýlu a kráse. “Doslova sa obliekajte, ako sa cítite, keď sa zobudíte ráno a nedávajte to, čo o vás niekto hovorí,” povedala V štýle výlučne na jej najvplyvnejšom kozmetickom rade. “Moja mama mi to stále hovorila a skutočne mi pomohla budovať dôveru. To je vlastne to, čo ma prinútilo oholiť hlavou a nosiť a hovoriť čo chcem.” Bolo to jej asertívny postoj (a tok prekrývajúcich sa seba samých, ktorý tapetoval jej krmivo Instagram), ktorý zachytil oko prezidenta výkonnej skupiny Estée Laudera Johnom Demseyom, keď hľadal múzu pre svoj najnovší projekt. Demsey sa potom spojila s umelcom Donaldom Robertsonom, aby spustila Flirt Cosmetics, ktorá je mimo-cool nová značka, ktorá má exteriér ako odvážny ako svoj cieľový trh, s nikým iným ako Rose ako slávna tvár.

Bolo to zápas, ktorý sa uskutočnil v Instagramskom nebi – hviezda práve nasledovala Robertsona krátko pred svojim stretnutím, keďže zvažovala kúpa niektorých jeho umeleckých diel. “Keď sa mi Donald [Robertson] s myšlienkou priblížil, bol som rád – som rozkrojený, som holohlavý, som veľmi sexuálne pozitívny a ja som len rozprávala o svojej mysli. pre svoju značku? ” Rose povedala novinárom vo Flirtovej kozmetike včera v noci v New Yorku. “Ale naozaj je to perfektný zápas, pretože som ich súčasná žena a moje dvanásť miliónov nasledovníkov z Instagramu si to myslí a verím, že všetky ženy tu dostanú.” Namiesto vyvinutia kompletnej zbierky produktov, Flirt uvoľní niekoľko položiek súčasne, aby ich ľudia mohli skontrolovať a používať predtým, ako ďalší produkt narazí na flirtcosmetics.com. Prvý kúsok, ktorý bol nazvaný Flirt Blashes 15. septembra, je nástroj na aplikáciu biča, ktorý je dodávaný s predzosilnenými jednoprúdovými triami, a vynakladá všetku prácu z umiestnenia vašich falzifikátov. Aj keď to môže pripomínať vyčnievajúcu dávkovač, ktorú ste použili na uloženie vrecka na ceruzku na strednej škole, Robertson sa prirovnal k tomu, že je “hlavnou pištoľou pre vaše riasy, ale bez sponiek … a pištoľou.” Pre ostatných z nás, ktorí sa neustále snažia aplikovať falošné riasy, je to bohatstvo. Pozrite sa na obrázok kampane Rose nižšie, rovnako ako niekoľko náčrtov Robertson vytvorený hviezdy.

Vzťahuje sa: Amber Rose je úplne nerozpoznateľná v týchto vlasoch a make-up

Zahájený! @flirtcosmetics #Muva ��

Fotografie odoslaná Amber Rose (@amberrose) na

Takže môj priateľ / šéf @ jdemsey vystrašil nad @amberrose v @papermagazine. Potom ju znova spoznal na The Medium a povedal mi, aby som ju dostal do hosťovskej koláže na novom spustení @flirtcosmetics. A my sme to urobili. Moja hrubá skica, ktorá to všetko odkopala. @drawbertson

Fotografie vyslaná FLIRT Cosmetics (@flirtcosmetics) na

@flirtcosmetics je možno prvou značkou, ktorá našla svojho hosťa hviezda spolupracovník DMing ju na insta! @amberrose DM nás vrátil. woohoo

Fotografie vyslaná FLIRT Cosmetics (@flirtcosmetics) na

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 12 = 13

map