Amy Adamsová sa otočí o 41 rokov a je oveľa očarujúcejšia: Pozrite sa na jej transformáciu v priebehu rokov

Amy Adamsová zažila dlhú cestu, pretože ukradla maskovú sestru ako vysokú školu, ale trvalo nejaký čas, aby sa stala krásnou, odvážnou zrzka, ktorú teraz poznáme a milujeme.

Keď Adams – ktorá oslavuje svoje 41. narodeniny dnes – najprv sa dostala do Hollywoodu, myslela si, že štúdiá budú chcieť iba svoju prirodzenú farbu vlasov. Ale ona sa nakoniec obrátila na jej teraz podpisový odtieň a odvtedy sa nespomína. A náhodou, keď sa stala červená, niektoré skvelé úlohy, vrátane Ashleyho v roku 2005 JunebugKtorá jej získala prvú z piatich nominácií na Oscara – Bonnie Bachová v roku 2007 Vojna Charlieho Wilsona, a Giselle v zakliaty, prišiel. Ďalej je pre herečku Batman v Superman: Úsvit spravodlivosti s Benom Affleckom a Henrym Cavillom. A aj keď hrá typicky brunetku Lois Lane, bude športovať tie známe červené plátky.

Od jej kariéry vzlietol, Adams skúsil na obrazovke veľa rôznych pohľadov (vrátane zvyku belenskej v pochybovať), ale mimo obrazovku matka 5-ročnej Aviany, predovšetkým zostala s červenkastými odtieňmi, ktoré jej dobre pracovali. Pozrite sa na jej transformáciu v priebehu rokov – ona sa len zlepšuje!

FOTOGRAFIE: Pozrite Amy Adamsov zmenu vyzerá v priebehu rokov

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

99 − = 92

map