Amy Schumer narazí na pláž v jednej časti so svojím priateľom

Vyzerá to dobre, Amy Schumer! Herečka a komediečka bola nedávno spozorovaná ako hit na vlnách na Havaji so svojím priateľom, Ban Hanischom, a dvojica vyzerala, že majú najlepší čas vôbec.

Oblečená v retro-inšpirovanej čiernej jednodielnej figúrke, Schumer strieľal do vody so svojim bábätkom, ktorý mal na sebe červené a modré dosky. 

Schumer dokonca odišla do spoločnosti Instagram, aby si sami zdieľala fotografiu v plavkách, ktorú pôvodne označila za “BFG” (čo znamená veľký priateľský obrie) predtým, ako ju zobrali a nahradili ju zmysluplnejším, povznášajúcim titulkom. 

“Chcel som napísať” dobrých ranných trollov! ” Vo vnútri Amy Schumerovej hviezda napísala s odvolaním sa na používateľov internetu, ktorí o nej uviedli negatívne v komentároch. “Dúfam, že v dnešnej dobe nájdeš radosť z vášho života v ľudskej interakcii, a nie len v písaní nevhodných vecí na cudzinca, s ktorým ste sa nikdy nestretli, čo vo vás vyvoláva niečo, čo sa cíti bezmocné a osamotené. cítim šťastný, myslím, že vyzerám ako silný a zdravý a tiež ako miss trunchbull od Matildy. 

Chcel som napísať “dobrých ranných trollov!” Dúfam, že v dnešnej dobe nájdeš nejakú radosť v ľudskej interakcii, a nie len v písaní nevhodných vecí cudzincovi, ktorému ste nikdy nestretli, čo vo vás vyvoláva niečo, čo sa cítite bezmocné a osamotené. Takto vyzerám. Cítim sa štastne. Myslím, že vyzerám ako silný a zdravý a tiež ako miss trunchbull od Matildy. Kisses!

Fotografie odoslaná @amyschumer na

Amy, nemôžeme ťa viac milovať. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

23 − 18 =

map