Amy Schumerová je stále jedinou ženou na najvyššom platenom komediálnom zozname Forbes

Existuje veľa ženských komediantov, ktorí vás môžu dokonca zdvojnásobiť tým, že dokonca otvoria ústa. Tina Feyová, on-point Sarah Palin výrazy tváre, niekto? Iní sú rovnako zábavní, ako Kristen Wiig, ktorí sa môžu vydávať za akúkoľvek postavu (skutočnú alebo fiktívnu) – vrátane. Ale podľa Forbes iba jeden ženský vtip sa tento rok vyplatil – doslovne. 

Vo štvrtok časopis vydal svoj zoznam najvyšších platených komikov v roku 2017, pričom iba jedna žena Amy Schumer zaradila na päť z desiatich osôb s ročným platom vo výške 37,5 milióna dolárov. Je to za Dave Chappelle, ktorý získal 47 miliónov dolárov, ale prichádza cez Kevin Hart je $ 32.5 milióna, zatiaľ čo Jerry Seinfeld má na prvom mieste na 69 miliónov dolárov. Nie je príliš ošúchaný. 

Je však ťažké uveriť, že 36-ročná je jedinou ženou, ktorá urobila rez druhý rok za sebou. Pred Schumerom sme nikdy nemali ženu Forbes“Zoznam. V roku 2016 prišla na štvrtom mieste s ročným odhadovaným príjmom vo výške 17 miliónov dolárov, čo znamená, že klesla na mieste, ale viac ako zdvojnásobila svoje výnosy.

VIDEO: vytrhol Co-Stars Goldie Hawn a Amy Schumer sú BFF IRL

Zatiaľ čo Schumerovo splnenie by malo byť oslavované, ženy ako Fey, Wiig a ich ďalšie vtipné ženské náprotivky, by mali urobiť banku aj z ich komédie – oni tvrdo pracujú pre tie smiech!   

SÚVISIACE: Odpoveď Amy Schumerovej na Anne Hathawayovej barbie Novinky vás budú spúšťať

Dúfame, že Schumer pokračuje vo svojom pruhu s ďalším kývnutím na budúci rok – a má s ňou aspoň jedného z jej veselých kamarátov!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 − = 8

map