Angelina Jolie a obľúbená Tote Olivia Munna majú štýlový redesign

Ak hľadáte perfektnú tašku na prenášanie všade, ktorá vás odvedie až do konca roka, vaše hľadanie sa skončí. Zoznámte sa s príležitostnou Petrou. Táto šikovná kožená tote z Everlane je novou verziou ich klasickej Petra tote, ktorá sa rýchlo stala vreckom It v roku 2014, keď bola videná na náručí niektorých našich obľúbených štýlových celebrít, vrátane Angeliny Jolie a Olivia Munn.

FOTOGRAFIE: Najlepšie vyzerá Angelina Jolie na červenom koberci

Everlane's Casual Petra Bag
Zdvorilosť

Rovnako ako klasická Petra, Casual Petra (na snímke vyššie) je vyrobená zo 100% talianskej kože, ale je o niečo ľahšia verzia s chladnejším, viac centrálnym pocitom. A príde to trochu znižovania cien – zatiaľ čo originálny maloobchodný predaj za 425 dolárov, Casual Petra sa bude predávať za 285 dolárov. Štýl za dobrú cenu? Nemôže to poraziť.

Ak máte záujem získať svoje ruky na najnovšie príslušenstvo značky Everlane, odporúčame vám rýchlo konať, keď sa Petra stala k dispozícii v roku 2014, už bolo tu čakací zoznam 7 500 osôb. Príležitostná Petra bude k dispozícii v čiernej, hnedej a námornej na 26. januára. Získajte zoznam čakania na everlane.com.

FOTKY: Najobtižnejšie vyzerá Olivia Munn

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

89 − = 81

map