Anna Faris chodí dom s novým mužom Michael Barrett po podaní žiadosti o rozvod od Chris Pratt

Anna Faris a jej bývalá Chris Pratt oficiálne požiadali o rozvod v piatok, čo je ďalší krok vpred v procese ich rozdelenia, no Farisov víkend tu neskončil.

Ona a kameraman Michael Barrett, ktorí údajne chodia už od začiatku tohto jesene, chodili v nedeľu do domáceho lovu a nosili zodpovedajúce klobúky a poháre. Faris hľadala nové nehnuteľnosti v Los Angeles a Barrett tam bola, aby jej pomohla.

Anna Faris Boyfriend
EVGA / CPR / BACKGRID

“Pozreli na niekoľko moderných moderných domov v Benátkach v rozmedzí 3 až 4 milióny dolárov,” povedal zdroj E! News. “Anna držala letáky z rôznych domov a čítala detaily. Držali sa za ruky a spoločne sa zdajú byť šťastní.”

Pár mal na sebe zodpovedajúce hnedé klobúky s bielymi okuliarmi, slnečnými okuliarmi, džínsy a neutrálnymi farebnými košelemi pri hľadaní.

Krátko po tom, ako Pratt podala rozvodové dokumenty, podala Faris svoju odpoveď. Bývalý pár hľadá spoločnú právnu a fyzickú starostlivosť o svojho 5-ročného syna Jacka. ľudia že Faris žiada o právo na podporu dieťaťa.

SÚVISIACE: Anna Faris sa stala skutočnosťou o povesti, že Ex Chris Pratt a J. Law mali aféru

Po tom, čo sa Pratt a Faris rozpadli počas leta, Faris začal chodiť s Barrettom, keď sa s ním stretol na sérii filmu cez palubu.

“Anna sa niekoľko týždňov stretáva s Michaelom,” povedal zdroj ľudia v tom čase. “V septembri občas viseli, ale v poslednej dobe sa začali navštevovať častejšie.”

Odvtedy pár navštívil Taliansko spoločne a teraz sa doma loví. Prajeme im to najlepšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

81 − 72 =

map