Anna Faris odhaľuje, ako sa zaoberala žiarlivosťou romantiky Chris Pratt … s Chrisom Evansom

Len mesiace po tom, čo Anna Faris a Chris Pratt oznámili, že sa rozchádzajú, Faris prerušila svoje ticho o povestiach, ktoré Pratt podviedol cestujúci spoluhráč Jennifer Lawrence.

“Ľudia sa ma pravidelne opýtajú, aké to je, keď vidím toho, koho milujete, pobozkáte niekoho iného na obrazovke a väčšinu času to naozaj nie je veľký problém … Ale ja som mal svoje chvíle. niektoré z najkrajších a pôvabných žien na svete, “píše Faris, odkazujúc na J. Lawa, v úprimnom, novom pamäti nekvalifikovaný, uverejnené skôr tento týždeň. 

Zatiaľ čo klepy boli všetky lži, píše Faris, bola jej žiarlivosť reálny. Tak ako to zvládla??

“Mám stratégiu na riešenie žiarlivosti,” hovorí Faris a opisuje politiku, ktorú dodržiavala od prvých pár dní. “Keby som cítil, že to nie je bláznivé, či už to bolo v prospech Chrisových fajčírskych kariet, alebo hercov, ktorých kariéra je úspešnejšia ako moja, snažil som sa ich spriateliť s priateľmi, milovať ich a nie len falošne, ale falošne. Pretože 95 percent času je ťažké mať žiarlivé alebo chytľavé pocity voči niekomu, komu sa vám páči. “

VIDEO: Anna Faris sa stala skutočnosťou o povestiach, že Ex Chris Pratt a Jennifer Lawrence mali vzťah

Jej plán sa zhoršil, keď Pratt vytiahol stránku z knihy. Pratt začal žiarliť, keď natáčal Faris Aké je tvoje číslo? s Chrisom Evansom, a preto sa rozhodol spriateliť sa s Farisovou horúcou hviezdou. Zdá sa, že Faris chcel jej potom-manžela zažiť len trochu žiarlivosti. “Oni boli tak pobúrení, že som stále skončila tým, že som žiarlila, ktorá sa hádala o pozornosť. Čaute ľudia! Pozri sa na mňa!

SÚVISIACE: Anna Faris Gushing nad Chrisom Prattom v Novom Memoári rozbije vaše srdce znovu a znovu

Nie je to bláznivý dôkaz, ale Farisova stratégia je jedna, ktorú môžeme určite za sebou. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 2

map