Anna Faris sa stala skutočnosťou za povesti, že Ex Chris Pratt a Jennifer Lawrence mali vzťah

Anna Faris bola mimoriadne upřímná vo vzťahu s Chrisom Prattom, pretože pár oznámil svoj rozvod začiatkom tohto roka a táto otvorenosť nevylučuje diskusiu o bolestivých klebách. Nezávislé povesti romantiky obklopili Pratta a jeho cestujúci co-star Jennifer Lawrence minulý rok, pred Pratt a Faris je rozdelenie, a Faris je prvý, kto pripustil, že to nebolo cítiť skvele počuť.

Anna Faris and Chris Pratt - Lead
Julian Parker / Getty

“Dokonca ešte predtým, než sa osobne stretli, moja publicistka mi z neho odtiahla a povedala:” Anna, počúvaj, budú tam všade paparazzi, “píše Faris vo svojej novej spomienke nekvalifikovaný, dnes. “Budú sa ich zábery smiať spolu na ich ceste k setu. Budú tam príbehy, ktoré sa pohybujú a musíte sa na to vydať. “Nemyslel som si, že by ma to znepokojovalo. Bol som v tejto veci už chvíľu a ja som videl Chrisa spolu s ďalšími krásnymi ženami ako Aubrey Plaza a Bryce Dallas Howard. “

Jennifer Lawrence Chris Pratt - embed
Jon Kopaloff / FilmMagic

Vraví sa, že Lawrence bol trochu iný. Faris predtým hovorila o pocitoch “neuveriteľne neistých” po neústupných povestiach o tom, že Pratt ju podvádza s rozprávaním herečky. A na stránkach svojej novej knihy sa priamo zaoberá J.Lawom špecifickými klebety.

SÚVISIACE: Anna Faris Gushing nad Chrisom Prattom v Novom Memoári rozbije vaše srdce znovu a znovu

“Vždy som sa hrdý na náš vzťah a pokrytie, aj keď to boli len falošné povesti, ma spôsobilo pocit neistoty,” napísal Faris. “Jennifer a ja sme skutočne priateľskí a bola omluvná, hoci nemusí byť, pretože neurobila nič zlé. Je to úžasné, ale samozrejme je to škodlivé a aj trápne, keď ľudia hovoria, že váš manžel podvádza na vás – aj keď je to zjavne nepravdivé. Stále cítite a vyzeráte ako blázon. Ale to je niečo, čo som sa musel naučiť zvládnuť v kroku. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

72 − = 69

map