Anne Hathaway Rubs Rastúca detská kŕč, zatiaľ čo vonku s rodičmi v N.Y.C.

Anne Hathawayová sa nič nerozmýšľala, lebo verejne oznamuje, že má minulý mesiac malú. The Intern hviezda bola videná prechádzka v centre Manhattanu s jej rodičmi, Kate a Gerald.

Hathawayova rodina bola tak vzrušená, jej matka dokonca chvíľu cítila, ako sa hrala na dievčenskú herečku. A aj keď si nie sme istí, či mladý vykopol vzrušenie, vieme, že Hathaway stále vyvažuje pohodlie v štýle. Hviezda vkĺzla do pár čiernych kožených nohavíc so zodpovedajúcimi špičkovými topánkami a kontrastovala s elegantným dizajnom v centre mesta s voľne zapadajúcou bielou košikou, s tenkým viazaným krížovým telom a okrúhlymi okuliarmi.

12/13/2015EXCLUSIVE: Anne Hathaway feels her ever-growing belly while walking with her parents Kate and Gerald Hathaway in downtown New York City. The Oscar winning actress reportedly can't wait to take a break from acting and Hollywood when she becom
TheImageDirect.com

FOTKY: Štýl červených kobercov Anne Hathawayovej

Nemôžeme sa dočkať, kým sa Hathaway prestane transformovať počas tehotenstva. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 43 = 45

map