Anne Hathaway vyzařuje rock-n-roll štýl, zatiaľ čo ukazujú jej dieťa Bump

Ak ste si mysleli, že odvážny debut Anne Hathawayovej detskej búrky bude naposledy vidieť materinský štýl Oscara-vyhrávajúcej hviezdy, premýšľajte znova. Vo stredu popoludní sa očakávaná matka vydala do ulíc Los Angeles, aby predstavila, ako sa oblieka zdravé, transformujúce sa telo s vkusom.

Pre jej denný výlet, The Intern hviezda prilepená na to, čo sme sa naučili, cíti sa pohodlne: monochromatické tóny. Hathaway vyhrala dvojicu kožešinových kožených topánok spolu s čiernymi punčochami a rebrovaným šedom sveterom, ktorý vyzdvihol novú figúrku. A zatiaľ čo hviezda rozhodne nestratila svoj príliš chladný štýl M.O., tiež rozbila elegantnú koženú bundu s tmavými okuliarmi a zodpovedajúcou kabelkou – je to skutočnosť, že si pretrela svoj rastúci náraz, že sme posadnutí.

anne Hathaway and Adam Shulman grabs lunch at Cafe M in Beverly Hills, CA.
Be Like Water Production / splashnews.com

Bola to videná ruka v ruke s manželom Adamom Shulmanom, ktorý sa zdal len nepodporujúc, keď obaja vyrazili na kávu. Podobne ako Hathaway, Shulman sa tiež rozhodol pre temný súbor s temnými motívmi a rozohnala čierne dažďové bundy s džínsy a jednoduchým párom tenisiek.

FOTKY: Štýl červených kobercov Anne Hathawayovej

Nemôžeme sa dočkať, kým iný pár svieti v nasledujúcich mesiacoch. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 86 = 94

map