Annette Bening a dievča z teenagerov Warren Beatty Elle je mŕtvym spevom pre svoju slávnu mamičku

Annette Bening mohla byť tá, ktorá získala česť za svoju neuveriteľnú kariéru a ktorej film, Ženy 20. storočia bol premietaný na AFI Fest v Los Angeles v stredu, ale to bola ona a dcéra Warren Beatty, 16-ročná Elle Beatty, ktorá skutočne ukradla show.

Rodina prišla na červený koberec AFI Festu pre špeciálne premietanie filmu, Bening vyzerala krásne ako vždy v páre čiernych nohavíc a čiernej blúzke s čistými rukávmi a Beatty doplnila jej čierny pohľad v čiernej špendlíkové kostým. Elle vyzerala nádherne ako kópia svojej matky v náprsnom modrom obväzovom šiat a nahých podpätkoch.

SHOP TREND:

šaty Embed
Zdvorilosť

Hervé Léger obväzové šaty, 850 dolárov; shopbop.com.

VIDEO: Dvoch detí Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones sú všetci dospelí

 

Elle je najmladší zo štyroch súrodencov s dvoma staršími bratmi, 24-ročným Stephenom a 22-ročným Benjaminom a staršou sestrou, 19-ročnou Isabelou.

SÚVISIACE S DANOU: Elle Fanning a Annette Bening sú najcastejšími pármi na filmovom festivale Mill Valley

Beningov film, Ženy 20. storočia, založená koncom sedemdesiatych rokov minulého storočia, spája Elle Fanning ako Beningov mladý sused, ktorého spolu s Gretou Gerwigovou vyberá ako nájomca v Beningovom domove Santa Barbara. Bening má dve ženy pomôcť učiť svojho dospievajúceho syna o ženách, aby vyrastal ako človek, ktorý skutočne chápe opačné pohlavie. Film premiéru 25. decembra.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 5 =

map