Áno, aj Blake Lively si stále požičiava Stilettósu svojej sestry

Je to bezpečné povedať, štýl beží v rodine Lively.

Preukazujúc, že ​​platí, že má módnu sestru s rovnakou veľkosťou topánky, Blake Lively vystúpila v dvojici jej iskrivej pumpy Christian Louboutin Stiletto Robyn Lively, aby pridala dotyk pizzazzu do jednej z jej vzhľadu, aby podporila jej nadchádzajúcu Všetko, čo vidím, si ty švihnutí.

“@aisiymovie Pozrite sa na dvoch z príliš veľa … (vďaka sis @robynlively, že si mi dala požičať si topánky !!!!),” spýtala sa panika na gramovom piatku, ktorý ukazoval jej nápadnú pózu s rukami na ňu boky v bielej hornej časti zastrčenej do ružovej vysokokvalitnej sukne v ružovej grapefruitovej grafike.

Krištáľové kopy Robyna boli na nohách a ona sa ešte viac zdokonalila svojim výrazom s niekoľkými tvrdiacimi kameňmi a drahokamovými prsteňmi, ktoré ukázala v sérii fotiek na post:

@ aisiymovie Pozrite dve z príliš veľa … (vďaka sis @robynlively, že si mi dal požičať si topánky !!!!)

Príspevok zdieľaný Blake Lively (@blakelively)

Zatiaľ čo matka dvoch šiel bežne šikovne na dennú udalosť, išla plná hollywoodská glam na premietanie filmu v utorok, keď sa ukázala svoju postavu v šedobielom, tela-objímať šaty kompletný s stehná vysoká štrbina , štruktúrované ramená a detaily kvetov.

V piatok vyslala nové fotky z hľadiska, pre ktoré sa v inom odtieni pohybovala podobným párom podpätkov.

SOUVISLOSTI: Blake Lively hovorí, že bola sexuálne obťažovaná umeleckým šéfom make-upu v “hroznom” incidente

“Myslím, že som kontroloval lobby pre mierne mrholenie … Zdá sa, že to ešte nepršuje v interiéri,” vtipkovala o svojej póze v grame. Živý pokračoval, aby zdieľa ešte pár fotiek, vyzdvihol ohromujúce krúžky Lorraine Schwartz a zdieľal slávnu poznámku o dramatickom filme.

Myslím, že som kontroloval lobby pre mierne drizzle? … Zdá sa, že ešte nepršuje v interiéri.

Príspevok zdieľaný Blake Lively (@blakelively)

“Tento film je pre mňa tak drahý, ďakujem vám môjmu priateľovi Ryanovi za všetku vašu štedrosť, inteligenciu, humor a vedenie,” napísala v titulku. “A sladkej Traceyovej :Srdce: vy obaja. Nemôžem sa dočkať, kým chlapci vidíte @ aisiymovie !!! A ďakujem vám @ralphandrusso @ lorraineschwartz @ louboutinworld @ rodortega4hair @patrickta za to, že sa cítim tak zvláštne pre svoju premiéru! “

Áno. Áno. Áno. @lorraineschwartz Áno.

Príspevok zdieľaný Blake Lively (@blakelively)

 

Všetko, čo vidím, si ty hity divadiel 27. októbra.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map