Áno, Kendall Jenner si prácu na letisku

Kendall Jennerová nesie za svoj opasok encyklopedické odvážne oblečenie a 20-ročný model úspešne zaradil do svojho zoznamu minulý piatok.

Vyfotografovaná na letisku LAX, Jenner sa znova obrátila na ľahké umývanie a vysoko pásové núdzové džínsy pre pohodlie a zmiešané v čistej odpruženej tričko. Jej kožené topánky Kenneth Cole (355 dolárov, kennethcole.com) si uchovali svoju spoločnosť so zaoblenými slnečnými okuliarmi, ale ani príslušenstvo nepotvrdilo oblečenie s panáčikom,.

Ak chceš, aby sa to nestalo, brunetka na košeľu roztrhla čiernu čipku Anine Bing ($ 100, aninebing.com) a potom hodila na tmavú nadmernú práčku, čo je ideálny spôsob, ako nosiť denné spodné prádlo vhodným spôsobom. Ak chcete zaviesť, jej voľne štylizované zámky dali hviezdu najvyššiu pohodovú dievčenskú okraj, keď si zipsovala cestu cez TSA.

Jenner sa rýchlo ukázala byť jedným z najkrajších chameleónov módy, schopných otočiť hlavu telocvične pripravené oblečenie pričom zároveň prechádza do vhodného koktailu zdobené oblečenie.

FOTOGRAFIE: Celebrity inšpirované oblečenie nosiť v lietadle

Nemôžeme sa dočkať, kedy bude môcť vidieť jej ďalší súbor pripravený na cestovanie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

57 + = 60

map