Áno, Meghan Markle a princezná Diana sú viac ako si myslíte

Ak ste strávili dokonca 0,01% vášho času sledovaním Meghan Markle a milostného príbehu princa Harryho, ste si dobre vedomí, že porovnanie princeznej Diany bolo vyvolané veľmi často.

Neskoro princezná z Walesu sa neustále spomína od oznámenia o účasti páru v novembri, a hej, sme rovnako vinní z toho, že sme si o tom takisto básnili. Ale na porovnanie je pravda, aj keď ste skeptikom.

Vojvodka z Sussexu má pravdu pravdu veľa spoločného so svojou svokrou, až do tej miery, kedy prvé kresliť paralelu boli vlastne Meghan a Harry. Prinesli Dinu do svojho rozhovoru, kde Harry objasnil, ako blízko si predstavoval, že by boli, keby bola jeho matka stále nažive.

“Oh, oni by boli hlúpi ako zlodeji, bezpochyby,” povedal princ Harry. “Myslím, že bude cez mesiac, skákať hore a dole, viete pre mňa tak nadšený, ale potom, ako som povedala, asi by boli najlepšími priateľmi – najlepšími priateľmi s Meghanom. okolo neho a chýba, že môžem zdieľať šťastnú novinu, ale viete, že s prstencom a so všetkým ostatným, čo sa deje, som si istý, že je … “

“… je s nami,” skončil Markle.

SPRIEVODCA: Singer Bryan Adams bol položený bod-Blank o jeho vzťahu s princeznou Dianou

S kým sa s tým hádame? Našťastie nemusíme, pretože existuje dostatok dôkazov na to, aby sme to podporili, dokonca aj bez Harryho pohľadu v zmesi. Nechajte nás rozbiť.

Sú humanitárni.

Toto je pravdepodobne najvýraznejšie porovnanie medzi týmito dvoma hlavami. Princess Diana bola skvele zameraná na aktivizmus. Jej dedičstvo je jednou z humanitárnych prác a milovanej úcty, ale počas svojej doby ako princeznej, zatiaľ čo bola stále nažive, bola stretnutá s ohanutou kritikou za to, že robí veci ako boj proti AIDS stigma v čase, keď ani americký prezident Ronald Reagan by že choroba neexistuje. Nie každý pochopil, čo robí a prečo, ale v spätnom pohľade to všetko dáva zmysel.

Markle sa tiež ukázala byť advokátom a otvorene hovorila o rodovej rovnosti, sociálnej spravodlivosti a feminizme. Teraz, keď má väčšiu globálnu platformu, bude vzrušujúce vidieť, s čím sa rozhodne.

Ďakujem obrovským davom v centre mesta, ktoré prišli privítať Kráľovnú a vévodkyni Sussexu do Chesteru �� #RoyalVisitCheshire #Chester

Príspevok zdieľaný Kensingtonským palácom (@kensingtonroyal)

Sú to prerušovače pravidiel.

Keď sa Markle dostane na povzbudenie tejto celosvetovej vec, urobila pár tu a tam. Má však dobrú spoločnosť. Ako si niektorí pamätajú, Diana neustále váhala, aby sama porušila alebo ohýbala pravidlá.

Po výbere vlastného zásnubného prsteňa a napísaní vlastných sľubov mala princa Williama a princa Harryho a trvala na tom, že chodia do školy zvyčajne. To by mohlo vyzerať ako “žiadny duch” hneď teraz, ale podľa Dobré upratovanie, William bol vlastne prvým dedičom trónu, ktorý sa zúčastnil verejnej školy. niekedy.

princezná Diana embed
Tim Graham / Getty Images

To robí Markle, ktorý sa kráčal po uličke počas kráľovskej svadby, nezdá nič.

Ich rodičia sú rozvedení.

Diana otec John Spencer a jej matka Frances Spencer sa rozdelili, keď Di bolo sedem rokov. Markle prešla niečím podobným, keď jej rodičia, Doria Raglandová a teraz-neslávny Thomas Markle, sa oddelil, keď ona bola dva roky, ako povedala Vanity Fair.

SÚVISIACE: Prečo sa Meghan Markle nosí tak ružovo, podľa Royal Experts

“Čo je tak neuveriteľné, viete, je to, že sa rodičia rozpadli, keď mi bolo dva, ale nikdy som ich nevidel. Boli by sme spolu ešte spolu. Môj otec prišiel v nedeľu, aby ma odhodil a budeme sa pozerať ohrozenie! k jedlu večera v televíznych tácky, tí z nás, “povedala,” boli sme stále tak blízko. “

Neoznačili svojich budúcich manželov dlho predtým, ako sa dostali do zamestnania.

Zdá sa, že Harryho a Meghanovi víťazný vzťah spôsobil skeptikov, pretože sa stretli v lete roku 2016 a začali sa konať v novembri 2017. Diana a jej bývalý princ Charles boli predtým, než sa zobrali. Kráľovná Diana začala chodiť s Charlesom v lete roku 1980 a do februára 1981 bola obsadená.

Ich zásnubné krúžky sú koordinované.

Podobnosť oboch royalov sa fyzicky prejavuje v zásnubnom prsteň princ Harry dal Markle. Jej krúžok zahŕňa dva diamanty z kolekcie Diany, pričom stredový kameň je z Botswany.

Meghan Markle embed
Max Mumby / Indigo / Getty Images

Neboli narodení kráľovský.

Zdieľajú túto spoločnú podobnosť aj s Kate Middletonovou. Nikto z nich sa nenarodil do kráľovských práv, ale všetci sa učili (a učí sa) laná svojimi vlastnými spôsobmi.

SÚVISIACE: Meghan Markle práve zlomila jej ticho na jej manželstvo s princom Harrym a je to … niečo

Toto všetko hovorí, že majú jedinečné rozdiely.

Samozrejme, je zrejmé, že nie sú dvojčatami, a nie je spravodlivé ich odovzdávať tak na zvyšok života Meghana a Harryho. Rozdiely sú tu tiež. Diana vyrastala v známej britskej rodine, ktorá mala s kňazom Elizabeth väzby z get-go. Markle, na druhej strane, sa narodil v Los Angeles na inštruktora jógy a režiséra osvetlenia.

Na rozdiel od Diany mala Meghan na svadbe dve šaty. Rodina Markleov sa stretla s royálmi len niekoľko dní pred svadbou a jej otec sa stále nestretol s Harrym, na rozdiel od Diany, ktorá mala dlhšie väzby k royálom skôr, ako začala chodiť s Charlesom. Markle bola ženatá a rozvedená predtým, než sa oženila s Harrym. Zdá sa, že v dynamike medzi Harrym a Meghanom nie je Camilla Parkerová-Bowlesova postava, ako keby to bolo pre Charlesa a Dianu.

Ale napriek tomu je pekné pozorne sledovať to, čo majú spoločné. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

84 + = 89

map