Áno, môžete vymazať linky na smiech okolo vášho úst – tu je to ako

Oni sa nazývajú smiechom, ale záhyby, ktoré vytvárajú vo vašich základoch a starnúci vzhľad, ktorý dávajú vašej pleti, nie sú žiadnym vtipom. Zatiaľ čo nasolabiálne záhyby (aka najhoršie slovo niekedy) sú zvyčajne tvorené úsmevom a smiechom, ako to naznačuje pieseň “smiech”, ďalšie faktory, ako je strata hmotnosti, fajčenie a genetika, sú tiež obviňované, keď sa stanú výraznejšími. Mnoho injekčných liekov, ako je Juvéderm, môže byť použitých na potlačenie ich výskytu, a niektorí tvrdia, že tvárové cvičenia môžu pomôcť, ale našťastie menej agresívne a invazívne alternatívy na trhu vám umožňujú vyriešiť tento problém z súkromia svojej vlastnej márnosti.

SÚVISIACE: Toto je, keď potrebujete začať používať produkty proti starnutiu

Cielené ošetrenie ako Kiehl’s Double Strength Visible Wrinkle Filler ($ 39; kiehls.com) môže pomôcť vyplniť linky a môže byť použité ako pred aplikáciou make-upu, tak aj v noci, čím potentná zmes kyseliny hyalurónovej pracuje počas spánku. Potom začleňte sérum na vymazanie riadkov do vašej celkovej rutiny starostlivosti o pokožku. Sme posadnutí Prescriptives Super Line Preventor XTreme ($ 89; prescriptives.com) a Erno Laszlo Transfuse Day Serum (190 dolárov, nordstrom.com), ktoré pritlačia kožu pri kontakte. Len v prípade, že sa váš make-up stane presunutým počas dňa – bežnou témou v horúcich letných mesiacoch – pokúste sa použiť rozmazaný produkt v oblasti ako Boots No. 7 Instant Illusion Wrinkle Filler ($ 17; ulta.com), ktorý rovnako ako váš obľúbený filter Instagram zmäkčuje všetky nedokonalosti len niekoľkými kohútikmi.

FOTKY: Najlepšie produkty starostlivosti o pleť z roku 2015

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 3

map