Ariana Grande a Mac Miller Pokémon Halloween kostýmy dať tvoju hanbu

Ariana Grande si tento rok vybrala Pokémon na úplne novú úroveň.

Speváčka z druhej strany zdieľala tri epické fotky jej úžasných kostýmov Halloween Mac Miller a ich priateľky a oni vás bzučanie “Musíte chytiť všetky!” celú noc. Na oslavu strašidelnej dovolenky sa Grande rozhodol pre vlastné oblečenie Eevee, ktoré sa skladalo z béžovej mini šaty, zodpovedajúce semišové topánky, srstnatý kabát a chvost a perfektný pár uší, zatiaľ čo jej rapper beau udržal klasiku v fuzzy žltom Pikachu onesie. 

Pozrite časť 1, časť 1: Eevee a Pikachu sa tešia ostrému októbrovému večeru, “uviedla 23-ročná fotografia svojho prvého postu dvojice vo svojom vzhľade.

Pozrite časť 1, časť 1: Eevee a Pikachu sa tešia ostrému októbrovému večeru ⚡️

Fotografie zverejnenej Ariane Grande (@arianagrande)

Ale zdá sa, ako keby sa veci medzi Eeveom a Pikachom rýchlo zmenili. Grande zdieľal krátku chvíľu a napísal: “Pozrite časť 1, časť 2: Eevee nemôže obsahovať jej lásku, vzrušenie a zbožňovanie pre Pikachu a zjedenie ho. “Hovorte o brutálnej.

Pozrite časť 1, časť 2: Eevee nemôže obsahovať jej lásku, vzrušenie a zbožňovanie pre Pikachu a jedia ho. ����������������

Fotografie zverejnenej Ariane Grande (@arianagrande)

Avšak, ich vzťah sa rýchlo otočil. “Pozrite časť 1, časť 3: Všetko je odpustené,“povedala hviezda vedľa jej tretieho a posledného ‘gramu.

Pozrite časť 1, časť 3: Všetko je odpustené. Viac neskôr …. ��⚡️

Fotografie zverejnenej Ariane Grande (@arianagrande)

PRÍBEH: Ariana Grande Návštevy AHS Dom na Ellen a doslova sa zrúti v strachu-Watch

VIDEO: Najlepšie Halloweenové kostýmy celebrít z roku 2016

Tieto kostýmy robia prípad, že Ariana Grande je na Halloween najlepšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 − 11 =

map