Ariana Grande a Nicki Minaj Hit The Gym v Sexy “Side to Side” Hudobné Video

Ariana Grande a Nicki Minaj vyhrali v nedeľu večer v roku 2016 MTV Video Music Awards, keď predstavili nový hit “Side to Side”, ktorý prináša stacionárne kolesá, koňak a záťaže na pódium a hudobné video piesne to prináša sexy potenie sedenie na úplne novú úroveň. Grande vydal video v pondelok po VMAs, a možno budete musieť vychladnúť po tomto.

Speváčka “Into You” odprezentuje svoje zručnosti v oblasti duševného zručnosti, poklepávajúc ju späť do horúceho ružového kusu, zelenej šortky a baseballovej čiapky “Icon”. Spolu s úžasnou záchranou zálohovaných cyklistov, hviezda robí triedu spinov vyzerajúcou horúcou ako kedykoľvek predtým.

Minaj sa pripojí v parnej miestnosti, ktorá je oblečená len v červenej podprsenke, zodpovedajúcej tangá a stiletto, ktoré dokazujú, prečo je to “kráľovná rapu”.

SOUVISLOSTI: Ariana Grande potvrdzuje vzťah s Mac Miller na MTV VMAs Red Carpet

Z ich hitu “Bang Bang” v roku 2014 na tento nahnevaný singel je jasné, že toto duo, ktoré sa stalo hitom, robí skvelý tím. Sledujte celé video vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 5 =

map