Ariana Grande chce prestávku zo sociálnych médií, takže o ňom oživila

Nechajte Arianu sama!

Boli sme pochopiteľne fascinovaní Ariana Grande a Pete Davidsonovým osvetlením-rýchlym príbehom angažovanosti, ktorý spoľahlivo zaznamenali spolu s nespočetnými neskrývanými sobášmi. Zdá sa však, že pre všetky srdce emojis a gratulačné pripomienky, ktoré zanechali skutoční fanúšikovia, bolo takisto toľko trollov, ktorí zvrhli negatívne komentáre. 

Začiatkom tohto týždňa Pete Davidson vymazal celý svoj krmivo Instagram a vysvetlil, že zatiaľ čo “nie je nič zlé” s ním alebo s jeho vzťahom, “internet je zlé miesto”, ktoré prináša toľko negatívnej energie. (A nikto nemá čas na to keď sú zaneprázdnení uvedením Big Dick Energy.) Úprimne súhlasíme a teraz sa zdá, že Davidsonova snúbenica nasleduje.

V pondelok uskutočnila spoločnosť Grande na Twitteru, aby nastavila rekord priamo na jej budúce použitie v sociálnych médiách, keď jeden fanúšik poukázal na jej návrat do Snapchat. (Pamätajte si Snapchat ?!) “Som prolly bude post na Snapchat na chvíľu a odvzdušňovať od twitter & ig,” napísala.

“Len niekedy nemôže pomôcť, ale naraziť na niektoré negatívne hovno, ktoré naozaj môžu vyskočiť von a to nestojí za to úprimne. Sľúbil som, že vám to vždy poviem. Milujem u sm! Buďte dobre a šťastní. “

Odpoveď od fanúšikov, ktorá ju prosila, “prosím neopustite”, sľúbila, že úplne nezanechá Twitter, ale že je to naozaj toxické miesto – čo je prekvapením doslova nikomu, kto Aplikácia bola niekedy otvorená. Neskôr povedala inému používateľovi, že chápe, že nie všetci sú nenávidia a že je vďačná za podporu svojich fanúšikov a nazýva negatívne komentáre “hluk”.

Súvisiace články: Fanúšikovia si myslí, že Ariana Grande je “Boh je žena Video” Odtrhne Jean Paul Gaultier

Vzhľadom k tomu, Grande pokračoval do tweet, zdieľať propagačné sladidlo na Instagram, a posta sebe sama – aj keď komentáre na jej stránke Instagram boli predovšetkým vypnuté. Davidson medzitým splnil svoje sľúbené prestávky v sociálnych médiách a nechal svoju stránku vymazať všetok obsah.

Chýba vám bláznivé deti. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map