Ariana Grande je Makeup Artist Akcie Ako vytvoriť svoju nadáciu posledný

Sme rovnako ohromení make-up Ariana Grande, ako sme v jej spevnom rozmedzí. To je dôvod, prečo sme sa rozprávali so svojím profesionálom Danielom Chinchillom (ktorý v súčasnosti cestuje s Grande), aby získali informácie o tom, ako naozaj nalepiť bezchybnú pleť—a urobiť to posledné.

Je to všetko o tejto základni
“Starostlivosť o pleť je taká dôležitá súčasť skvelého make-upu,” hovorí Chinchilla. “Dehydratovaná koža sa rovná suchému make-upu.” Takže pred akoukoľvek farbou sa objaví tvár, “rád aplikujem hustú smotanu,” hovorí Chinchilla, Obľúbená je Embryolisse bohatá hydratačná krém ($ 44, dermstore.com), takže make-up kĺže a hladko vyzerá. make-up a zabráni tomu, aby make-up vstúpil a zmizol do pórov. To umožňuje, aby nadácia vyzerala oveľa hladšie a naposledy dlhšie. “

SÚVISIACE: Veľmi jednoduché DIY pre Audrey Hepburn-Inspired Glow od Hanny Davisovej

Použite správne nástroje
“Som posadnutý Beauty Blender ($ 20; sephora.com),” hovorí Chinchila. “Neabsorbuje príliš veľa make-upu.” Akonáhle je špongia pokrytá v základoch, “Ráda som na hlave na základňu.Niektorí ľudia priskrutkujú a rozmazávajú nadácie na tvár, ale naozaj, len sa pohybujete okolo a odoberáte to Stippling dáva okamžité pokrytie umiestnené priamo na mieste chcem to.” Potom, čo si nasadíte ľahkú vrstvu, “uveďte viac tam, kde to bude potrebné, aby nevyzeralo príliš ťažké.”

SÚVISIACE: Ako jedna fľaša octu jablčného jablka úplne zmení vašu pokožku a vlasy

Uzavrieť dohodu
“Dokončite práškom z priesvitného prášku; “Chinchilla hovorí:” Myslím, že Laura Mercier voľná prášok ($ 37; sephora.com) je úžasná – je tak ľahká a nezmenila vašu základnú farbu. “Preto chyťte malý ploché práškové štetce Môžete skúsiť Chinchillu obľúbenú zo Stila ($ 50, stila.com) a použiť ju na “stlačenie prášku na kožu. Týmto spôsobom nepohybuje základy okolo. “Touto metódou môžete ísť hodiny bez akýchkoľvek problémov.

Ariana Grande Makeup artist kit
Instagram / beautybydchinchilla

FOTOGRAFIE: Tu je presne ako natierať vaše výrobky na starostlivosť o pleť

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

58 + = 62

map