Ariana Grande odhalí jej prirodzene vlnité vlasy – pozri nádherné kudrlinky

Ariana Grande je všeobecne známa tým, že má vokály, ktoré konkurujú speváčkam ako Christina Aguilera a Celine Dion. Ale okrem svojho dynamického hlasu sa aj 22-ročná osoba vyjadrila svojim podpisom v kockovanom účesu. Videli sme, že Grande v posledných rokoch neustále športuje v polovičnom slede, s menšou variabilitou, a preto tento víkend prišiel ako prekvapenie, keď odštartovala štýl a odhalila rozsiahly súbor prirodzených kudrliniek.

V nedeľu nahral Grande do Instagramu koláž štyroch selfies a ešte viac rozkošný ako jej množstvo roztomilých výrazov boli jej jemné brunetky, ktoré boli na plnom displeji. Jej vlnité kožušiny zarámovali jednu stranu tváre, zatiaľ čo druhá strana bola vytiahnutá späť do dvoch korunov. “Peekaboo zdravé kudrlinky,” napísala v titulku fotografie. “Dlho sme sa nevideli.”

peekaboo zdravé kudrlinky �� dlho nevidieť ������

Fotografie zverejnenej Ariane Grande (@arianagrande)

SOUVISLOSTI: Ariana Grande zdieľa empowering esej na sociálnych médiách: “Ja nepatrí k nikomu, ale sám”

Pieskovec označil jej kaderníčku Dalina Rebollo, ktorá tiež zdieľa fotografiu na Instagram spolu s trochou podrobností o “robiť. “Naozaj sa cítim zle, že som si to vzal za úlohu, pretože to je jej prirodzená štruktúra a tento pohľad bol skutočne bez námahy,” napísala. “Wow this cutie ma miluje život každý deň!”

Nový vzhľad je určite úžasný – nemôžeme čakať, kým neuvidíme viac jej zdravých kadeřav.

FOTOGRAFIE: 9 krát Ariana Grande nás urobila “Aw” na Instagram

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 24 = 29

map